Alte știri din fotbal
A trecut prin „malaxorul” de la FCSB și a dezvăluit cât de toxică e atmosfera creată de criticile lui Gigi Becali: „Îți asumi când mergi acolo”
0
„Câte meciuri ați aranjat?” » Întrebat frontal de Ovidiu Ioanițoaia, Gheorghe Ștefan a recunoscut mecanismele „Cooperativei”
0
Fostul antrenor de la FCSB nu crede că Marius Baciu e soluția pentru depășirea crizei: „Mă abțin”
1
Young Dinamo! Capitolul la care „câinii” n-au rival în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Ținta ascunsă a celor de la Inter. Brazilianul la care visează clubul lui Cristi Chivu
0
Golaverajul mai bun i-a adus titlul nou-promovatei » Poate să fie adversara Craiovei în Liga Campionilor
0
După Guardiola, potopul?! Real Madrid e gata să mute pentru Erling Haaland
0
Fostul antrenor din Superligă, aproape să devină selecționer: „Așteaptă verdictul”
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cât costă benzina și motorina azi, 24 mai 2026, în București, Cluj, ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
"Supertransferuri" sau altfel spus, inca cateva tepe marca MM. P-asta daca il scoti de pe Facebook il omori.
robertino tata, tu in ce tara traiesti? ok, sa admitem ca cei de la Steaua sunt tampiti sa nu ii duce mintea sa transfere jucatori de genul celor de care zici tu. dar ti'ai pus intrebarea de ce nu fac celelalte echipe din Liga 1 acest lucru? Cfr, dinamo, Pandurii, Vaslui, Astra, Petrolul, etc etc de ce nu transfera jucatorii aia?
Chipciu sa joace in carje...nu?
nataraule dar petrolul cu cati bani l-a cumparat pe bokila? nu trebuie sa dai o caruta de bani ca sa iei un jucator bun.. rivere asta e jucator bun va da cel putin 15 goluri in primul sezon la steaua
la avocati
e cumva MM pe site sub acoperire?
Mai bine nu ar mai cumpara nimic, nici un atacant! Sa joace cu ce are, dar sa schimbe sistemul sa treaca la 4-3-3-ullui barcelona si sa incercam sa inghesuim in echipe urmatorii: Tatarusanu-Georgica-Gardos-Chiriches-Lato-Bourceanu-Tanase-Iancu-Chipciu-Stanciu-Popa si modelul de urmat:D Valdes-Alves-Barta-Pique-J.ALba-Busquets-Xavi-IniestaSancez-Messi-Pedro Ce-o mai aburim atata cu atacanti.
salariul si cati bani au luat la semnatura , nu stii? eu sunt curios ce salariu le da la strainii astia...120mii+pachet de la jilava, ceva cash la negru???
nu ai cum sa nu te intrebi unde sunt milioanele bune de euro din europa league + banii din bilete+drepturile tv + bugetul facut de becali totusi vb de o echipa care plateste maxim 10000 pe luna...unde or fi disparut banii?!?
Bravo ! Golubovici si Bawab sint de zece ori mai buni in locul celor doi dar daca i-a vrut memeluța...bafta lor,de la statutul de neicanimeni rataciti prin B-ul italian si francez sa joace in UCL ! Vedem !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.