Alte știri din fotbal
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Cum își explică Mirel Rădoi eșecul de la Botoșani: „A părut că azi ne-am văzut prima dată”
1
Basarab Panduru a criticat un jucător de la FCSB: „Nici dacă ai cârcei la picioare nu dai pasa aia”
0
Adrian Porumboiu a analizat fazele controversate din Botoșani - FCSB 3-2, apoi a izbucnit: „Nici dacă era blat!”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
pt ca atacanti romani de valoare romani nu exista.
Eu cred ca gisipi si prostsport se vor da in spectacol pana va aparea numele jucatorurlui oficial :))) =)) pe fiecare site gasesti cate un Exclusiv :))
Ce logica ai,ma faci sa rad. Pai daca spuneai ca are mai multe goluri in prima liga decat Mutu in a doua puteai sa afirmi(fara temei) ca este peste Mutu.
La Steaua chiar nu se doreste performanta. Se foloseste meteahna romaneasca " lasa ma ca merge asa", adica daca avem noroc, ne calificam in UCL si vin niste bani ( bani care nu sunt reinvestiti in Steaua, decat o infima parte pentru jucatori din ligile secunde de peste tot) daca nu, mergem in El si vin si de acoolo niste banuti. De ce sa se vrea mai mult?
era greu sa-l tii cand el stia ca are oferta concreta de la Sevilla echipa f buna, contract de 5 ori mai mare, Spania....ce sa faci?....puteai sa-i spui ca are contract, dar iti bateai joc de el
de ce se insista pe atacanti de mana a doua din vest ?
In opinia mea varsta cea mai buna pentru un atacant este 24,25,26, maxim 27,sa nu uitam ca un atacant trebuie sa aibe viteza si explozie,ori din moment ce atingi 30 de ani e mai greu(el implineste 30 de ani peste 2 saptamani)
asa pune-ti breaking news,stire de importanta continentala:))sincer ma asteptam la ceva mai bun,totusi o sa jucati in UCL.poate ma insel dar prima impresie e...meh
Au vandut atacantul cu cele mai multe goluri ale sezonului si au adus un jucator din Liga a 2-a din Franta, care pe langa faptul ca are niste cifre sa zicem, modeste, nu prea mai poate fi considerat un plan pentru viitor. Scenariul pare 'gen MM', m-as fi asteptat la o alta mutare din partea lui Reghecampf.
NUMAI SA NU FIE NEGRU.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.