Alte știri din fotbal
MM Stoica a confirmat negocierile și a anunțat decizia luată de FCSB
0
Union St. Gilloise - FCSB, primul amical pentru roș-albaștri » Duel cu Darius Olaru
0
CFR Cluj nu se oprește la transferuri! » Ioan Varga: „Mai vin atacanți pe bani”
0
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic a dat declarația zilei după Franța - Paraguay: „Eu aș fi primit 4-5 cartonașe roșii”
0
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
0
Chelsea s-a despărțit de un jucător! Fabrizio Romano a făcut anunțul: „Here we go!”
0
L'Equipe, material nimicitor: „Crima a fost aproape perfectă!”. A primit nota 1, după Franța - Paraguay
1
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Maia Sandu caută premier, după ce Alexandru Munteanu a demisionat în plin ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Țara în care poți înota gratuit în piscine termale turcoaz. Sunt vechi de ...
Libertatea
Hai sa mori tu ! : )))
sa le faca....am inteles ca pana la sfarsitul anului depaseste 50.000 si face mare petrecere pe O2 arena! poate suntem si noi invitati;)
Ce-i Gogule , problem ?
La kostovski ala n a fost problema cu cei 40.000. Ca daca un jucator nu se intelege,nu si da acordul,tu poti sa platesti 5.000.000. Ala sigur voia salariu mai mare de 15.000.si nu stiu daca n au vrut sa i l dea ca e prea mult sau crea un precedent si faceau astia p*la mare si scandal prin vestiar
Numai spuma.....
proiect grandios la dinamumu, daca au inceput sa aduca jucatori de la sewe sport Bayern Munchen ar trebui sa se teama. ma mir ca a batut nea Mircea Tiganescu cu 3-0, ma asteptam ca echipa lu Gigi "fin tehnician" Multescu sa castige cu 6-7 goluri diferenta, la ce investitii a facut Neghinita p-acolo, si la ce valori a adus ! Poate e antrenorul de vina, eu zic ca nu-l prinde paltonul, Talnar ar trebui sa stea in joc de glezne
Eu te inteleg dar incet incet isi scoate banii inapoi, sa nu fii in stare sa dai 40 000E pe un jucator bate la ochii chiar daca tu nu vrei sa vezi. Deja pe Nica ala a scos frumusel, o sa mai scoata si pe Alexe, mi se pare ca a luat bani si pe Tucudean...
o fi lucrand prietene...dar viata sociala nu are! e un ochelarist acneeic care sta la fiecare articol sa se bage in seama cum-necum! SILOS;)
Eu momentan il prezum ca n a bagat atat de multi bani in jucatori ca a platit mult din datorii catre uefa si jucatori.plus alti creditori gen banci si altele. Si o fi facut si el un buget,sigur a dat mai multe milioane numai pe creants.sigur,mai e varianta sa fie un afacerist ieftin si profitor:))dar nu vreau sa ma gandesc la asta
Cred că în noaptea asta nu mai ai somn din cauza comentariilor ..... multe ale lui MM !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.