Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
0
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
Victor Angelescu i-a anunțat viitorul lui Andrei Șucu la Rapid: „Nu putem să-l comparăm cu alți jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Veste bună pentru Craiova! Viitoarea adversară din Liga Campionilor a făcut anunțul oficial
1
Clip antologic înaintea semifinalei! Ce i-a arătat Diego Maradona lui Harry Kane în urmă cu 9 ani
1
Rivalitatea cu argentinienii a atins deja cote absurde » Decizia luată de marile lanțuri de marketuri din Anglia
1
Echipele de start în Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii sunt cu un pas în turul 2 al UCL!
3
Lifestyle
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
La inceputul campionatului urlati tare cu Stoican: "Anul acesta luam campionatul" :))) Nu zic ca e tarziu, dar s-ar putea sa-l luati la table.
Asta e viata, aca nu l-a dus capul pe Stoicanetti ce sa ii faci, daca avea un pic de creier ar fi plecat la arabi cand a fost cautat, pe deasupra ii mai dadeau aia si 25 de mii contract lunar.
Ai inceput si tu cu PORTOFELUL precum Klaus Iohannis la confruntare? :))))))))))))))
Gymd nu te lasa. :))))))))))) Cred ca si tu te prezentai mai bine decat Klaus Iohannis aseara. :)))))))))))))))
Eu i-as prefera pe Rednic sau Andone. Avand in vedere insa ultimele problemele de la CFR si declaratiile lui Miriuta din ultima vreme la adresa lui Dinamo ,,demisia'' lui Stoican nu e chiar intamplatoare!
Din pacate pentru voi,gandesc cu PORTOFELUL!!!!!!Deci daca e sa fie,eu zic sa nu-l regretati pe "Fulvius" care de bine de rau v-a dus in semifinalele Cupei si a terminat pe locul 4 cu un lot mediocru...
hey hey stai un pic, cand am terminat pe locu 4 mai aveam un Grigore,Balgradean,Rus,Tucudean etc.....acum cu lotu asta suntem unde suntem pe un loc 7 cu un joc catastrofal !!!
Tare sunt curios cand o sa vina rednic sau bergodi pe un salariu de kk .....stoican era cea mai buna solutie la ora actuala, si in loc sa ii aduca jucatori ei il lasa sa plece...ca sa nu mai spun de comunistul ala de Anghelache care srtica tot la Dinamo
A pus botuletul potaia !!!
dute bah cu chirila al tau, Bergodi,Rednic sau Miriuta sunt cele mai bune solutii pentru banca tehnica !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.