Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
am in, chimnita, nu-i bai. da tu cui mai ceri o vodca, o țigare, de când s-o ferecat poarta crâșmei pe care-o sprijineai?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** voastră nomada își trăiește ultimele luni. Falimentul vine, vine, vine, îl calcă pe Gigi în picioare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nevoiță nu pe mama, ci clubul pune- l la dispoziție...
Asta e club mare. Se cumpara de ceva ani. Si atentie la scrierea in limba romana, dimanovistule!!!
Lai vinde si suporterii Negoita? De unde stiti voi sa strigati slogane politice in spaniola? O sa va plateasca deplasarile in Catalunya sa spargeti mitingurile? Va vireaza si spaniolii bani pt ***i pe national arena? Celebrul mutu va mai impinge la porta? Dar cumpara si palmaresul ala cu los incediatos des las peluzas de la steaua? Es los vitrinas golas des trofees des 15 anos? Pe aia le o vinde negoita? Sau doar suporterii, dupa cum spui tu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta a ramas cu mortu' in casa.
:))..Visezi!La fel cum visa si Dorothy Gale !..:))`Omul de tinichea` asta al vostru,` Nevoita`,o sa vanda echipa la FPP ,ca doar aia platesc `tepele`!
Dar pleaca, bă țărane o dată dacă nu mai vrei sa bagi bani! Atarnatorule!
ce warlorddd zi-i randoom ca-l stie toata lumea si probabil ca are o intindere intelectula fiind in cautare de replici si atunci cand nu le are face si el ce poate pe scurt cand e-n pana de idei sterge tot de vrei sau nu vrei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.