Alte știri din fotbal
Ministrul Apărării Naționale schimbă prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Probabil nu se dorea”
0
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
0
CCR încurcă cluburile din Superligă! Când ar putea veni decizia care să schimbe tot
0
Știri din fotbal internațional
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Andrei Rațiu, inclus în echipa celor mai importanți jucători care nu s-au calificat la Campionatul Mondial
0
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Tocmai ca ti am raspuns in commul ala de ce sunt 2 dinamo, accel Dinamo din liga 4 este facut mai mult pentru jocurile meschine ale lui badea, ca nu vrea sa dea faliment asociatia lui care e in insolventa, echipa aia din liga 4 e in insolventa, b03ule, iar echipa aia e facuta mai mult ca o razbunare pentru datoria pe care o avea Negoita la Badea, de 2 milioane , acum ceva ani. Exact cum am zis, ai creieru lu ala cu caciula pe cap de pe youtoube. Nustiu d-astea. Nustiu d-astea !
Nicu Grameni, purtător de cuvînt al Asociaţiei Doar Dinamo Bucureşti (DDB), înfiinţată de PCH, susţine că FC Dinamo va fi vândut nu unui grup de investitori spanioli, ci unuia singur! “Ioan Andone este precum Mesia. Niciodată nu s-a dezis de Dinamo, indiferent unde l-a dus meseria. Este adevărat că sigla, numele şi palmaresul sunt la domnul Nicolae Badea, dar ele sunt cedate FC Dinamo pe durată nedeterminată. Spaniolii preiau 82 la sută. Dar noi, “DDB” suntem dispusi să cedam totul, mai ales daca vom avea garanţia ca sunt bine intentionaţi.............................Poftim pr0st0vane
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici tu nu intelegi ce scrii acolo faiantare :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.