Alte știri din fotbal
Replica lui Flavius Stoican când a fost întrebat despre viitorul lui la Farul
0
Denis Alibec a rămas liber de contract și și-a anunțat decizia, imediat după Farul - Chindia
0
Ilie Dumitrescu a tras semnalul de alarmă la Farul
1
Ionuț Larie, căpitanul Farului: „Era foarte urât, numai noi și Hermannstadt, săracii...”
0
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
2
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
Loredana Groza a îngenuncheat în fața Nadiei Comăneci. Moment inedit la ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Nea "metre", toata scoala ta se rezuma strict la aceasta expresie; nicaieri in ani de zile n-am citit vreun comentariu de-al tau care sa depaseasca limita asta de inteligenta!:) In plus, crede-ma, te-ai "apucat" de cine nu trebuie; iti dau clasa oricand si la orice ora, chiar si la 4-5 dimineata! Mai mult, zecile de mii de ineptii pe care le-ai postat aici cu anii, imi sunt marturie. Trebuia sa vina si clipa asta, in care tot esafodajul tau croit pe prostia celorlalti, ti s-a daramat ca un castel de nisip si s-a prefacut in scrum. De-acum inainte, esti un nimeni, in cel mai pur inteles al cuvantului. Repet: esti nascut in Novaci, Gorj; ai facut liceul la Tg Jiu si apoi facultatea in Bucuresti; te-ai stabilit in Bucuresti cu 34 de ani in urma; ai o fiica medic specialist, cu un salariu actual de (...), esti pensionar si singur; dormi ziua si stai noaptea pe gsp; vorbesti vorbe, n-ai opinii, singura ta satisfactie a ramas doar aia cand te apeleaza unii mai slabi de inger cu ineptul "metre"... altfel, bati campii si-ti irosesti batranetile in prostie crasa, cu dedicatii muzicale sau nu!!! Sincer sa fiu, NU te invidiez; dimpotriva!!! Noapte buna, "metre"!:)))))
E democratie romaneasca . El e Roman. Te poste pedepsi cind vrea muschii lui. El e procuror si judecator in acelasi timp . Te poate bana la infinit. Regulile le stabileste el .
O discutie inutila, un circ fara sens. Rednic nu are potentialul financiar sa preia Dinamo, nu inteleg de ce a iscat toata povestea asta. Nu am simpatie fata de Negoita, dar de data asta ii dau dreptate. Rednic apare cu un caracter dubios.
Refnic demonstreaza ca e un circa Un panglicar . Un demagog Dupa expresia train in Romania
Văd că a sărit haita în apărarea lui „metre”. Al lor, dintre ei, pentru ei, nu? Dar mai e o chestie stringentă și acută: în draftul ăla se pomenește și de pian? Intră și el în vreunul din pachete? Că tare bine-i stătea lui Nea Goiță lângă el...
si faceai morala unora, altora, ca posteaza la 4 dimineata :)) ce no-lifer :))
El macar a avut o nevasta, tu ramai cu palmela si pozele din revistele pentru adulti, ai acelasi job ca Mache :D
Ca sa inchei definitiv discutia: Nea "metre", in urma cu 34 de ani, cand ai terminat matale facultatea in Bucuresti venit de la Gorj, NU aveai cum sa te stabilesti in capitala, oricate pile ai fi avut!!! Prin urmare, daca ai obtinut post in Bucuresti, inseamna ca te-ai casatorit in timpul facultatii cu o BUCURESTEANCA, pentru buletin de Bucuresti!!!:) Astfel, nu-i de mirare ca ai ramas singur acum si-o arzi la batranete pe net, din lipsa de ocupatie...:)))
subscriu total. rednic e dinamovist, e antrenor bun, tot ce vreti, dar el mergea pe ideea ca or sa vina altii cu banii (probabil a avut ceva discutii in spate). dar ca el sa tina...nici macar sportul snagov nu cred ca poate sa-l tina.
bre, cum minte daca a trimis draftul ? cred ca rednic o sa v-o traga...:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.