Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a produs un alt meci de poveste
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
mey..ce e ala buzau?? unde e??? cred ca e un sat :X:>...Ionut Popa dale muie !! totzi tzaranii dau comm`uri.. !! muie steOAIA 2 !! :>
daca tot spuneti ca stiti limba romana sa o folositi,aflati ca Iasul nu se poate compara cu buzaul pt ca nu exista termene de comparatie. 1.Iasi-ul are mai multi ani in prima liga decat voi. 2.Iasi-ul este oras,voi nu(asta ca sa va doara) 3.Iasi-ul este oras universitar,voi nu. 4.Iasi-ul este capitala,voi nu. 5.Iasi-ul are posibilitati,voi nu. 6.Iasi-ul se poate exprima,voi nu. 7.Iasi-ul a dat dovada de clementa in privinta voastra,dar voi nu intelegeti. Ca o curiozitate,in afara de injuraturi mai stiti ceva? P.S.:v-am luat 4 puncte campionatul asta ..............ca la anul va maninca B-eul
NU ATI INTRAT INCA PE CEL MAI TARE BLOG DE SPORT? CELE MAI TARI STIRI DESPRE POLI IASI SI NU NUMAI PE: czavastin punct b l o g s p o t punct c o m - stiti voi cum se scrie
ORAS DE INSUFICIENTI!!! AJUTAI NU DA CU PIATRA IN EI!
popa manincakkt ca de obicei. nu l-a amenintat nimeni si cind el ii injura pe spectatori cepulamea credea ca or sa-i transmita aia: pupaturi de maini lui doamna, sau sa-mi bagpulanmatta!!! Esti prost bah popa, mai bine retrage-te ca tefaci doar dekkt si te umpli de penibil...
multi tzarani cocliti ar vrea sa vada buzaul suspendat....asa ceva nu va fi niciodata mai spurcatilor...si asta doar ca ala popa ala paranoicul ala vede numai pistoale sabii cutite etc.....a murit de ciuda ca nu a putut sa dea spurcaciunea un simplu interviu ptr telesport...cat despre toti fraierii care isi dau cu parerea despre ce s-a intamplat la buzau sa priveasca la tv sau pe aici pe net ca pe stadioane nu prea calca repetentii astia des asa....poate pe terenurile plantate cu in canepa porumb etc...asa ca vedeti-va de treaba buzaul nu va pati nimik...pe deasupra ionut popa va trebui sa plateasca ptr declaratiile facute....o sa isi dea scuze publice...
Daca cineva si-a permis sa intre in vestiarul oaspetilor si sa ameninte cu pistolul, terenul din Buzau ar trebui SUSPENDAT cel putin vreo 5 sau 6 etape !!!... Asa ceva este INADMISIBIL !!!
ma taran coclit mancator de rahat de oaie si sperma de berbec. daca traiesti pe camp la pascut si intri si vezi si tu mai multi oameni la un loc pe un stadion asta nu inseamna ca poti spune ce vrei. domnule puladeberbec tin sa te anunt ca numai niste lindici ca tine puteau sa intre pe teren si sa faca ce a facut oaia aia. apropo se cauta de oua sa le dea jucatorilor de la buzau de oftica. SPER SA VA SUSPENDE PANA LA SFARSITUL CAMPIONATULUI. sa nu mai fii nevoit sa dai bani sa te intalnesti cu vecinul cioban. haisictir.
secventa di timpul meciului in care un ratat a intrat pe gazon este dovada ce caracterizeaza in buna parte fotbalul romanesc si in primul rand conducatorii ei; cred ca stadionula trebui suspendat cateva etape ptr a da un exemplu si altora; dar liga este prea mica ptr interesele puse in joc; si apropo moldovenilor oltenilor ardelenilor cred ca nu suntem mai departe de anii 80" de europa ce sa mai zic..
pentru Hakki sau cum isi spune istetul asta. Dupa limbajul pe care il folosesti se cunoaste ca nu esti moldovean.Daca ai fi avut ceva de obiectat sau de comentat la adresa meciului,ai fi putut sa o faci intr-un mod civilizat. din cauza unor loseri ca tine,tara este in stadiul asta.Voi pur si simplu nu vreti sa ginditi mai mult decit o primata(adik o maimuta,daca te intrebi mai hakki ce inseamna...)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.