Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu a analizat derby-ul dintre FCSB și Dinamo: „Singura care mai făcea așa era Barcelona”
0
Episod INCREDIBIL » Când Becali a vorbit cu antrenorul FCSB în timpul derby-ului: „Mi-a zis să-l scot. Știți ce i-am răspuns?”
0
Liga 2, etapa #16 » Start în primele două meciuri ale zilei: s-a marcat deja de trei ori
7
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Cu adevarat Halep , Nadia Comeneci dupa mine cele mai bune ever.
Asa este, la fel au votat multi si cu Pandele-Firea la primarie, adica in necunostinta de cauza! De aici si victoria detasata a expertului in dat cu şpiţul in fata multiplilor nostri campioni mondiali si olimpici! Alt exemplu: Paţaichin 3,8, Il Luce 4,4! Societatea asta GfK de Romania e doar o fantoma, o inventie a gsp.
Cât reprezintă un procent din 4%? Maxim 4% din total. Omul are 3,2% din total, aproape cât toți extraordinarii susținători ai glorioasei echipe inexistente timp de 15 ani.
Și eu l-am văzut când s-a făcut de cacao , când juca la UTA , într-un meci la Zalău , la o lovitură liberă de la 45 de metri urla ca un descreierat ... ZIDUL ! ZIDUL BĂ , ZIDUL! Toți de pe teren s-au apucat să râdă ... E prost grămadă ... de-aia i-o fi fost milă ciobanului de el ... De neajutorați mintal nu-i frumos să faci mișto , dar grobianul ăsta merge la TV și dă lecții ... Mizerabil ...
Nu va uitati la rezultatele acestui asa zis sondaj ! Au votatat toti asa zisii stelisti si antibecalisti !!! Daca la prezidentiale ajungea oricine in turul 2 in afara de Dancila,era presedintele Romaniei,pt ca a fost un vot anti PSD !!!
Nu va uitati la rezultatele acestui asa zisului sondaj ! Au votatat toti asa zisii stelisti si antibecalisti !!! Daca la prezidentiale ajungea oricine in turul 2 in afara de Dancila,era presedintele Romaniei,pt ca a fost un vot anti PSD !!!
Nu va uitati la rezultatele acestui asa zisului sondaj ! Au votatat toti asa zisii stelisti si antibecalisti !!! Daca la prezidentiale ajungea oricine in turul 2 in afara de Dancila,era presedintele Romaniei,pt ca a fost un vot anti PSD !!!
Nici o data nu a fost portar mare, pana a juca finala a jucat numai cu echipe de mana a treia, cu Finlandezi,Unguri Cehi in finala a avut noroc ca sa aruncat de trei ori la rand in acelasi colt.. Tin minte un meci de cupa romaniei jucat la Brasov , a luat gol de la 40 metri printre picioare marele portar. Este *** lui Becali.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gfk monitorizeaza consumul de morcovi si cartofi, cu fotbalul e altceva !
mai oameni buni... linistiti-va...sondajul asta valoreaza 2 lei ...cand faci un sondaj , mai intai trebuie ca cei care raspund sa fie informati cu privire la performantele sportivilor......daca era pusa intrebarea ,cate medalii olimpice de aur are elisabeta lipa ? pai habar nu au toti cei 1000 de oameni care au raspuns la sondaj... tiriac ,care care are cea mai mare performanta un ''sfert de finala la rolland garros'' e mai tare ca lipa, cu 5 medalii olimpice de aur !!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.