Alte știri din fotbal
România U17 - Italia U17, meciul decisiv pentru calificarea la European și Mondial » Două goluri în prima repriză
0
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Musi deschide scorul!
0
România U19 nu o învinge nici pe Ucraina și încheie grupa Turneului de Elită pe ultimul loc
4
România ar urma să aibă o grupă de foc în preliminariile Euro 2028 » Traseul din Liga Națiunilor va influența crucial
0
Știri din fotbal internațional
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Rezultat NEVEROSIMIL obținut de naționala Iranului în plin război
2
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Eh... Becali l-ar fi vrut (ca și pe Șumudică și pe mulți alții dealtfel ) numai că nu are nici o șansă să-l aibe. Oricum , lui Becali nu-i mai trebuie fotbaliști pentru că FCSB are oricum cel mai bun lot din România la ora actuală. Lui Becali i-ar trebui un antrenor pentru că Dică face parte din marea galerie a "antrenorilor" care NU au fost și nu vor fi niciodată antrenori. De ex. Edi Iordănescu ESTE antrenor. Un antrenor forte bun chiar. Să-l ia pe el.
cRAITOIU este un PARIA al jurnalismului!
Alta gaselnita a asa-zisului jurnalist de trista figura, Craitoiu, absolvent al renumitei Universitati Bioterra din Strada Garlei! Cum sa vrea Becali un jucator care, la orice ora din zi si din noapte, declara in gura mare ca el e rapidist (precum acest Craitoiu) si a crescut in ura fata de Steaua.-:)
Ce bine-mi pare ca ti-au banat conturile poison si gazaev, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe de altă parte , dacă aș fi în locul lui Edi Iordănescu un antrenor foarte bun și cu MARE potențial și perspective chiar aș demisiona de la acel club condus de niște oameni de doi lei și care cer antrenorilor să facă performanță dar vînd tot ce are mai bun echipa și care nu au scrupule. JOS astra... JOS neculae cel ordinar , mincinos și ticălos.
Bravo Ioniță , se vede că ești un rapidist adevărat și cu toate că urăsc CFR-ul la fel de mult ca pe FCSB îți spun MULT RESPECT , sănătate ție și familiei tale și mult succes în activitatea profesională. Ești un adevărat OM CARE ARE PRINCIPII , ceea ce este un lucru extraordinar și totodată atît de rar în zilele noastre!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.