Alte știri din fotbal
UTA - Petrolul, un meci între două echipe în formă, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Ioan Sdrobiș, antrenorul care l-a lansat pe Chivu și „dușmanul de-o viață” al lui Mircea Lucescu, a murit la vârsta de 79 de ani
0
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Știri din fotbal internațional
Unicul Balon de Aur din istoria lui Liverpool l-a „taxat” pe Mohamed Salah: „Ai fi putut să te abții”
0
Tocmai a fost operat! Fosta vedetă a lui Liverpool, dezvăluiri tulburătoare
0
Soluția de urgență? Un fost mare internațional, pregătit să-i ia locul lui Arne Slot la Liverpool
0
Xabi Alonso, sub presiune: „Accidentarea lui Militao ne-a afectat, arbitrajul ne-a frustrat”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ce nu s-a văzut la televizor din sediul câștigătorului Ciprian Ciucu. ...
Libertatea
Stai asa, ce penalty a facut Brandan? Simularea aia miseleasca a trisorului de "Aguero"???
o fi fost el rege cu mingea..dar cu antrenatul s-o lase mai moale..mai are inca de invatat
Practic e aceeași regie ca și sezonul trecut. Aduce jucători buni sau bunicei, și cind a obținut punctele necesare la revedere cu unii jucători.
hagi ca jucator ok ca antrenor mediocru ca pedagog ZERO ai uitat dm-le Hagi cand jucai la Galatasarai in acea finala cand dupa 2 minute ai vrut sa arati cat de tare esti si ai luat rosu lasand echipa in 10 ce crima a facut Brandan ca a facut un fault de 11 m sa zicem (atentie sant stelist de 60 de ani )oare pana acum nu tea ajutat cu nimic Brandan? dar de unde pedagogie la Hagi? puteai sa -i spui asta intre 4 ochi nu pe postul de tv asa e cand vrei sa scapi de cineva nu vei antrena niciodata la o echipa mare n-ai FLER scuzama GICA chiar daca ai fost mare ca sa reusesti fate mic cu mult respect subsemnatul
La următorul meci direct viitura va schimba tactica... rejili va folosi un jucător suspendat ...
Dupa "Nea Mircea" Hagi e al doilea cel mai frustrat antrenor vis a vis de arbitraje, nu e meci sa nu se vaite ca e furat. Cum se face ca de data asta mai avea putin si sarea Burleanu cu premiul Fair Play?! Desi faultul a fost discret chiar Hagi vine si recunoaște apăsat ca nu a fost nici cea mai mica urma de îndoiala, Brandan a greșit grosolan, asa ceva nu se face! Măi sa fie, ce l-o fi apucat pe Rege?! :-))) Asa cum am mai spus, desi io unul am absolut tot respectul pt activitatea sa de fotbalist si mai apoi pt ca a înființat Academia, dupa omeniile cu finu' ar trebui sa intre in silenzio stampa, isi face in primul rând sieși un bine!
Extraordinar! Senzational! Brandan a avut tupeul sa-l sfideze pe marele reje, ultra mega imparatul fotbalului!
La oameni ieftini , circ asemenea !
"Doi prieteni îl așteptau acolo"... la pauza meciului acei prieteni îl așteptau... oare știau ca va fi schimbat pana la pauza?...e circ ieftin nene.
Tu esti Sherlock , da cu limba romana ce ai !?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.