Alte știri din fotbal
„Mă bucur că a venit materialul Recorder!” » MM Stoica leagă neregulile din justiție de dosarele FCSB - Steaua: „Ce s-a întâmplat este de domeniul fantasticului!”
0
Suma pe care Gigi Becali trebuie s-o achite pentru fotbalistul din Superliga » Negocieri avansate în străinătate
0
Gigi Becali a împărțit deja banii pentru victoria cu Feyenoord: „Azi am dat 50.000 de euro, o mașină și un apartament”
7
Sepsi OSK și Concordia Chiajna deschid etapa cu numărul 17 din Liga 2 » Meciuri și clasament
0
Știri din fotbal internațional
Directorul GSP intervine după victoria lui FCSB: „Probabil că va fi păstrat, a făcut un meci excelent” » Semnal de alarmă la Craiova: „Acolo a greșit Coelho”
0
Dorin Goian a rămas impresionat de jucătorul de la FCSB: „E ceva senzațional, e fantastic!”
0
Nice a egalat un record negativ în Europa League: ar putea să îl „bată” chiar cu fosta adversară a celor de la FCSB
0
Barcelona a pus ochii pe starul lui Chivu » Italienii au dat vestea neașteptată
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
Am auzit ca ti-ai depus dosarul de somaj...pe motiv ca vrei sa ai timp sa vizionezi toate meciurile Stelei in Europa !!! Nasol job ai, sa trebuiasca sa pleci primavara si sa te intorci iarna...
Pana la meciul direct voi veti ocupa o bine-meritata pozitie de play-out!
Asta da lovitura te pufneste rasu da-o in ma-sa de treaba.Gata rinamo in grupele europene satesti.
Dar a nu te califica de vreo 10 ani in grupele celei de-a doua competitii europene e tot o opera de arta, nu?
Corect, stie toata lumea ca negoita e artist :)))))) Sa dea Dumnezeu sa va patroneze pan' la Judecata de APoi
Dar clona FC FCDB ce mai zice ? Sau voi inca nu sunteti clone...mai aveti pana in primavara !
a fost lupta mare ptr Bokila intre SEPSI si DINAMO de la Dinamo fuge ca nu vede bani
Tocmai aia e arta, sa nu arunci cu milioane pe jucatori care nu stii daca merita, cum face clona FC5B. Apoi ia umilinte de râde Europa ca la filme cu prosti.
sa vezi ce nervosi sunt fecedebistii cand au vazut ca de fapt badea are tot,de la echipa in liga a 4-a si pana la palmares. Bacria: „În toamna anului trecut i-am anuntat ca nu mai suntem de acord sa ne foloseasca domeniul (n.r. – de Internet), folosirea nocturnei de la Saftica, folosirea siglei. În scop comercial nu-i mai lasam. În scop sportiv, deocamdata, înca îi lasam. De altfel, în noul lor statut scrie foarte clar ca folosesc sigla, culorile si toate celelalte ale CS FC Dinamo Bucuresti, cu acordul acesteia. Adica al nostru. Este scris, nu trebuie sa mai mergem la vreun tribunal“
pai nici fcdb aka rusinea romaniei nu are 15 mii de euro sa dea salariu jucatorului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.