Alte știri din fotbal
Înlocuire de portar în meciul Hermannstadt - Rapid
0
Varianta pe care Cristiano Bergodi o exclude complet: „Să fim serioși”
0
Florin Prunea anunță dezastrul la o echipă de tradiție: „În 10 zile pune lacătul, dispare cu totul”
2
Ianis Zicu laudă Dinamo înaintea meciului direct: „Este adversarul cel mai complet din Superligă!”
0
Știri din fotbal internațional
Start în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Echipele de start
0
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Exact. Deci inseamna ca nu sa inteles la impartirea banilor pt. jucatori via steaua-nationala.
Chestia cu treningul o facea toti din Romania.
Reghe isi face imaginea antrenand si avand rezultate interesante in Europa! Restul e cancan pt publicul cocalar si imbecil din Romania. Iar povestea asta cu Prodanca, e o manevra tipica Piturca, care e atat de barbat incat se razbuna pe neveste cand are conflicte cu altii. Stie ca in conflictul cu Reghe nu va avea niciodata de castigat, pt ca exista o diferenta uriase intre rezultatele si valoarile celor doi. Asa ca se leaga si el de femeia palmier. Ca e bun in a se razboi cu femei, pacat ca si acolo pierde. Mai rau decat cu Olanda
Ceva bani nu sa impartit intre mafioti ...pardon shmecheri! Sigur ti.g.anul de Piturca vrea bani de la stelisti din eventuale trasferuri daca sunt bagati la Nationala. Dar nu ai ce sa faci atat timp cat noi aveam un Sumudica, Maldarasanu, Gabi Muresan, Keseru, Max Nicu, etc... si ha.nd.icapatii tragea pt. marea vedeta de Radoi. Abea dupa ce a fost transferat Radoi la cel mai tare campioant din GALAXIE, si cu mari presiuni ale publicului si Presei ... a fost bagat un Gabi Muresan, Keseru si Max Nicu in seama asa la misto...dar si atunci prea tarziu. Ce tot va mintiti aici dragi Romani, atat timp cat suspectii pe care toti ii stim, vor fi in fotbal nu vom avea un sport sanatos.
Ea stie bine care e sternocleidomastoidianu'. Muschii aia o dor cel mai tare de la atatea frunti in buric. Deh, un trening de firma se castiga greu pe vremuri...
Stiti ce este amuzant? Ca Ana are dreptate in ce spune despre Piturca iar Piturca in ceea ce spune despre fam.Reghencampf.
Dacă cei de la FRF vor declara o persoana non grăta la solicitarea penalului de Piturca,atunci sa-si dea demisia toți in bloc.Nationala nu este a lui Sandu sau Dragomir,cu atât mai puțin a lui Piti barbut ,naționala este a Romanilor.
Dacă cei de la FRF vor declara o persoana non grăta la solicitarea penalului de Piturca,atunci sa-si dea demisia toți in bloc.Nationala nu este a lui Sandu sau Dragomir,cu atât mai puțin a lui Piti barbut ,naționala este a Romanilor.
Cum poti sa ai asa nevasta???Vindeau meciuri pe la Gloria si U cluij!!!Pacat ca Cornel Dunu a tacut brusc!Si el si nevasta-sa au fost implicati in afaceri ilegale!in germania a si fost inculpat !
greu mai reactioneaza si ferefeu' asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.