Alte știri din fotbal
Arena pe care s-au jucat meciuri de Liga 1 a fost abandonată și a fost lăsată să ajungă o junglă! Miza: apartamente de sute de mii de euro, cu vedere la parc
0
Rusescu numește „singura echipă care o poate detrona pe Universitatea Craiova”
0
Destinație surpriză pentru Gicu Grozav! Fostul căpitan al Petrolului a semnat în Liga 3
2
Două mașini de jandarmi la stadionul Rapid la primă oră. Care este motivul
11
Știri din fotbal internațional
Gestul provocator al lui Lamine Yamal » În timpul petrecerii de titlu, jucătorul argentinian a fost ironizat
0
Răzvan Lucescu a blocat transferul! » S-a înțeles deja cu Al-Sadd, dar poate rata pentru a doua oară mutarea
0
Leo Grozavu, tranșant înainte de „dubla” Levski - Craiova: „Atunci cu cine?”
0
Surpriza Jovo Lukic! Partenerul din atac la U Cluj îl așteaptă: „E fantastic”
0
Lifestyle
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
4
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
5
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
si totusi la Dinamo cu marea echipa de la Chiajna strigi blat...fara ca la Chiajna sa joace imprumutati 6 jucatori ai lui Dinamo. tare, nu ?
Pana și mentorul bredpitului, nea nelu gerila recunoaște ca discipolul bate câmpii cu gratie. Spune și că-i inteligent, înseamnă că n-o face dezinteresat. Cui prodest? Gigelului cumva? QED :))
"am gresit si eu la doua -trei goluri " nimic important .
Coltescu e ala care vroia sa se arunce de la etaj :)).
Asa e ma, mare dreptate ai.Ce dracu doar jucam cu marea echipa de la Voluntari.Am auzit ca celor de la BArcelona,Real sau Bayern deja le tremura izmenele pe ei la gandul ca ar putea da peste Voluntari in CL.
Pe mine ma daore in basca domnle, dar daca se va demonstra ca lucruruile chiar asa au stat atunci va fi dezordine mare pentru Tudor.
hotu striga hotii sa atraga atentia de la furtul de disera ..blatul ordinar dintre mitica cofetaru si george literatu ..numai iluminati =)) hihiohio
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Narcis Raducan are alta opinie ... Tudor e valetul FCB-ului si ce sa spus despre el acum e inventi alui ala care are nume sexos predestinatsa fie umilit .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.