Alte știri din fotbal
Non c'è due senza tre! SuperCraiova i-a suflat italianului Bergodi al treilea trofeu în două luni!
30
Și-a pus pălăria și a intrat în meleul de bucurie al jucătorilor, după golul lui Nsimba! Ce nu s-a văzut la TV
3
Balaj l-a indicat pe succesorul lui Istvan Kovacs în arbitrajul românesc: „Atât de bun încât și lui îi va fi greu să mențină ștacheta!”
0
Dinamo vrea să facă un transfer din Italia » Au început negocierile
0
Știri din fotbal internațional
„Bombă” în vecini? Îl așteaptă pe fostul campion cu Real Madrid
0
Răspuns acid pentru tatăl lui Haaland: „Dacă bei, vezi jocul diferit...”
3
Infantino a explicat de ce Donald Trump nu a venit la niciun meci de la Cupa Mondială
0
Ilie Dumitrescu, înaintea semifinalelor Campionatului Mondial: „E favoritul meu!”
0
Lifestyle
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
8
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
2
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
4
Rezultate finale Bac 2026. Notele după contestații au fost publicate cu o ...
Libertatea
Olguța Vasilescu amenință cu instanța „un individ” pe care îl acuză de ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
cred, ca Budescu, la Steaua va deveni bun si in joc, nu doar la lovituri. nCred, ca Reghe stie sa il motiveze. Bun si Enache si asa vor fi mai multi romani, ca eu de straini sunt satul. Sunt cativa ce par bunicei, dart majoritatea sunt sub ai nostri si asa le taiem aripele a'lor nostri!
m-as bucura sa-l avem in lot ... dar daca nu se poate,e clar,e mana insolventilor din club,aia care au jucat pt aia de pe langa gara de nord + buduru suporterul alb'rosu' !
Este foarte posibil sa ai dreptate la comparatia Tade-Marica. Dar totusi Tade ajungea in fata portii ca sa rateze. Flerul lui Marica cred ca este mai bun, la fel si simtul portii... Ramaine de vazut cit de dispus este la efort si cit suflet pune pt Steaua in momentele grele... Acolo se vede caracterul unui fotbalist!
Apararea nu a stat rau deloc. Am fost praf in atac.
Vorbeste strict de dinamovisti, de cei nascuti la Dinamo, nu de ardeleni si altii...Aia au venit la Dinamo pt bani, cum o fac toti, autenticii sunt cei crescuti de club...
Marica , daca are ocaziile lui Tade , 7-8 goluri tot da in 13 meciuri ... Budescu e bun la lovituri libere si cred c-ar pune osul la munca , ar fi ultimul tren inainte s-o vireze spre arabi ... problema-i la fundasii centrali , ca m-am saturat de Tosca pe-acolo , iar Varela e si operat , mai intra si-n ultimul an de contract la vara ... vom vedea in aceasta primavara daca Nita merita sa ramana titular si la anul ... pana una-alta , deocamdata suntem pe 4
Ala este inca in formare... :)))) Ahahahaha. uitasem de el!
bai zecs, *** cu cine semneaza marica?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ne-ati omorat cu arogantele,va rugam...nu mai luati dinamovisti...va rugam:))...parvulescu,luchin,printuk,tucudean,...TAMAS...oau...si acum asta..,,pfuuu,nu mai dormim la noapte
Zeks e un *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.