Alte știri din fotbal
Farul - FC Botoșani, în etapa a 7-a din Superliga » Echipe de start
0
Din improvizație, „acceleratorul” lui Dinamo » Cum l-a transformat Nuno Campos pe Alberto Soro
0
Soția lui Vali Crețu șochează în scandalul de la FCSB: „Când ești amenințat cu bătaia de managerul echipei...”
3
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
1
Știri din fotbal internațional
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. Echipele de start: Xabi Alonso șochează
0
Austriacul Gregoritsch, „țepuit” de un campion mondial: „Nenorocitul mi-a dat un tricou de la magazinul pentru fani”
0
Detaliile contractului oferit de Fulham lui Andrei Rațiu + Un alt club din Premier League vrea să-l deturneze!
0
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Cand in urma cu mai multi ani Universitatea juca pe la Severin tot avea mai multi suporteri decat FCSB.Poate iti aduci aminte.Si sa stii ca drumul de la Bucuresti la Pitesti este pe autostrada (1 ora de mers),iar drumul Craiova Severin trece prin multe localitati si dureaza circa 2 ore(120 km)
Pleaca ma gigist prost.
rapid cu o medie de 4800 de spectatori la meciurile de acasa , in regie , ar ocupa locul 3 in acest clasament , cu adversare de liga 2 !! cu 2-3 meciuri cu echipe precum fcsb , dinamo , craiova , sau cluj , cred ca ar deveni campioana asistentei .si asta in conditiile in care toate meciurile echipei au fost televizate , si in lipsa unei instalatii de nocturna au jucat uneori la ore imposibile
Publicul din Cluj e mai pretențios, e obișnuit cu rezultate, cel puțin din prisma CFR-ului. Chiar dacă U Cluj e simpatizata mai mult nici ei nu depășesc 1.000 de spectatori pe meci în condițiile actuale. E foarte curioasa treaba, în Cluj e populație destul de înstărită, dornica de sport, dar când e sa asiste la un meci deosebit, prefera sa stea acasă, la căldură. De exemplu la U Cluj cu Paok Salonic au fost circa 8000 de suporteri, în Europa League, CFR a avut asistenta de 11-12.000 de spectatori. Chiar la unele meciuri din Liga 1 CFR a avut 8.000 de spectatori, dar și meciuri sub 1. 000, ceea ce ne face sa credem ca nici măcar cei cu abonamente nu au ajuns
era sa uit sursa din care am citat :saitul liga 2-a (pro sport)
Respect pentru fanii Chindiei !! Rusine pentru cei ai lui Dinamo si CFR !!
7000 de *** pe medie ?! Nu creeeedddd........!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca ar fi dupa nr de spectatori dinamo ar fi in playoff. Pacat de noi ca avem un patron incapabil ca negoita
Voi chiar nu aveti ce cauta in liga I... oras de 40000 de locuitori - trist oras, dupa cum spunea si Caiado… -, adunati 2-300 de spectatori, restul... din torturi!
fcsb nu are cum sa aiba o medie de 7000 de spectatori, cifre umflate din pix de fcsb ca sa demonstreze ce iubita e echipa stapanului lor, fcsb nu are o medie mai mare ca Iasul de exemplu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.