Alte știri din fotbal
Moment rar: ce execuție magistrală a reușit Anzor în Universitatea Craiova - CFR Cluj
0
Noi proteste la adresa modificărilor Legii 4, la Craiova - CFR Cluj: „Întrebați cetățenii ce să schimbe la Jandarmerie”
0
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #3 din play-off-ul Superligii » Două goluri în 5 minute, al treilea este anulat
7
Rapid îi dă replica lui Nistor, după atacul de nicăieri: „Total deplasat, n-ai voie ca fotbalist!”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Cinci experți de top explică de ce Statele Unite își vor pierde dominația ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine credeti ca iese ma pentru un infractor? Cativa trepădusi gen iosif si sleahta lui de postaci ce aici,saracii cartierelor,aia cu capul,etc.
Mult stres ca provoacă Steaua , haterilor !
iar te uiti in gura lui gigel ? doar prostii mai cred ce haleste stapanul spiritual :)
cred ca il bag si eu ...
Ce pot cere de la un ***?! De la unul spălat pe creier de un cioban ***?! Unul care are doar "supuși"?! Iote cine vorbea de "coloana vertebrala" :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu este manipulat, este doar un troll minamovist ticalos care vrea sa enerveze cat mai multa lume. Eu nu il mai bag in seama, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da mă Juliusmad/roja_azul76, legile sunt asa cum ar vrea Becali, doar ca, ghinion de neșansa, legea il încurca de fiecare data pe stăpânul tau. :-))) In afara de fcsbeeee, fcsbeee, fscbehehehe! ce alte sloganuri ati mai pregătit pt Samabata?! Ai ținut regim iarna asta, pelerina din vara iti mai vine bine?!
tremura chilotii pe mofle, stiind ca exista o sansa reala ca totul sa se intoarca impotriva lor. petrea si talpan cred ca si-au facut deja credite la banca in contul banilor pe care ei spera cu naivitate ca ii vor stoarce de la gigi :)))))
Esti o clona fara respect ,fara coloana ,tiparul de om care poate fi foarte usor manipulat si spalat pe creier .......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.