Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Fantastică aceasta carieră ! Incununată cu 3 ani de puscarie ! Bă, astia au ajuns repere morale si profesori de deontologie. Baieti ca acesta conduc Tara Romaneasca bă.. Culmea este ca sunt promovati, vanduti ,apreciati, alesi, doriti, urmariti cu ardoare... Ce saracia mea mai caut aici ?
"Asta e decepția carierei mele" a fost la dus cu cei 3 dinamovisti, regreta ca nu au fost mai multi .Recordul il detine iosif cu 5 '' portughezi ''
Chiar credeți că interesează pe cineva decepția unei cariere de slugă ? Cariera unei *** constă în promovarea de la statutul de randaș la cel de valet. În cazul acestui personaj decepția carierei consta în aceea că nu va promova niciodată ca valet pentru că locul este ocupat de Luțu. Va rămane randaș.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa cum banuiam toata nebunia cu "Titlul la TAS,pomana pentru FCSB" de la disperatul asta sinistru a plecat.... In al doilea rand trebuie sa remarc promptitudinea replicilor care-l scot pe Becali din orice situatie penibila,jenanta... cred ca le are pe fiitzuici sau scrise in palma, atata slugarnicie doar la caratorii de serviete din politica mioritica mai intalnesti si la nivelul de pregatire al lui Jiji asta conteaza in primul rand,de aia-l si tine sa atarne la club,sa ia un salariu.
Toata cariera ta a fost o deceptie. GSP-istii mai bine ne-ar scuti de tine si declaratiile tale...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in afara de banii lui gigi mai stii ceva? *** la tine as adauga ca nu ai minte si nici cadere sa te exprimi in lb romana atata timp cat vii cu.."aka"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu vad destul de clar ca e vorba de deceptia carierei. Tu citesti altceva?
Doar *** putea să afirme că decepția lui în viața a fost câștigarea unui campionat de către adversar și nu șederea în pușcărie și despărțirea de familie . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar faptul ca a declarat ca "decit sa mai lucrez pt jiji mai bine dorm intr-o cutie de carton" si acum nu mai poate de cit il lauda pe cioban nu-ti spune nimic despre caracterul indoielnic al acestui infractor? Slugoiule care esti tu slugoi! asta sa-ti vorbesc intr-un limbaj pe care bag seama ca il apreciezi enorm
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.