Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă: „Mai talentat decât el nu a fost nimeni în România”
0
Valeriu Iftime râde de situația de la FCSB: „Charalambous nu mai vine! A evadat de la mănăstire”
0
Antrenorul trecut și pe la U Cluj e sigur: „Craiova va lua campionatul”
0
A jucat la Dinamo, dar n-o vede favorită în Bănie: „2-1 pentru Craiova, realist vorbind!”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester United - Liverpool, derby în runda #35 din Premier League » Echipe probabile + cote
0
Lovitură pentru Liverpool! Atacantul de 150 de milioane lipsește pe „Old Trafford”
0
Inter - Parma, în Serie A » Meciul care îi poate aduce titlul lui Cristi Chivu
0
Inter, decizie de ultimă oră înaintea meciului de titlu cu Parma » Suporterii nerazzurri primesc o veste nesperată
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
„Al doilea șoc chinezesc” amenință să pună la pământ industria europeană. ...
Libertatea
Lecție de bun-simț la volan: cum poți scăpa de amendă la un control rutier, ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
Soc soc soc: Soc si groaza: se transforma radical: pana acum investea zero, acum o sa investeasca, ati ghicit, zero. Soc soc soc: salariile raman de capsunar la echipa. Soc!
De cand saracia si neputinta se numesc PROIECT?
nu stiu cum de este exclusiva aceasta stire,se stia lucru asta din 2013 de cand a venit la rinamo aka rusinea romaniei.
Aoleu, e groasa la dinamo! Deci, "domnul", "investitorul", "marele afacerist" Ionut Negoita ne informeaza ca vrea jucatori gratis cu salarii minuscule! Adica, proiectul New New New New.... Dinamo!
voi nu aveti fini,voi aveti blaturi si un intreg minister care este in spatele vostru si un intreg sistem judiciar. nici daca am intra noi,useri de pe gsp care suntem stelisti nu am retrograda dinamo la ce mafie sustine rinamo aka rusinea romaniei.
Mai tare ca Florin Bogardo, Horia Moculescu sau alți cantautori...
deja nici nu este mascata austreitratea,o spune pe fatza,doar ca cei de la gsp avand exclusivitate au retusat titlu.
asta e gandirea unui om fara bani care s-a uitat in curtea vecinului hagi imbogatit prin aceleasi metode...rezultatul acestei strategii va fi sa ne batem la retrogradare doar ca noi nu mai avem fini sa ne salveze...negoita , renunta ,vinde ,pleaca !
mai pe romaneste,ii paste falimentul pe cei de la rinamo aka rusinea romaniei. daca joaca numai cu tineri, risca chiar sa retrogradeze.
Mai pe romaneste, luati-va gandul de la transferuri sau ceva de genul.Austeritate mascata...New Dinamo 181819.0
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.