Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
La cine faci referire, analfabetule?! La actorul FANTOZZI sau la ministrul FANTOZZI?!? Sau ai tu un FANTOZII al tau printre huliganii din ramura stelista a galeriei lui U Cluj?!?
U-ul de azi e rupt total de U-ul traditional. Este un uzufruct. U Cluj inseamna educatie, civilizatie, inteligenta iar suprterii U li se asemanau. Mercenarii lu' Walter sunt doar niste aluviuni. Sa vina draga si pe urma cei dragi. U ar trebui sa aiba cel putin 2-3 studenti in echipa, ca sa merite sa poarte acest nume.
Fantozii tu in ce calitate vorbesti?...vezi ca hibridul tau panonian in 4 ani de europa a terminat de 4 ori pe locu 4 ,ajunsi acolo pe barba altora ca in preliminarii v-o spart celebra famagusta....v-o rupt bayern in 4 pe un stadion gol ....cu soferi si bucatari in lot....ciocu mic si BUN VENIT LA U HOBAN
reclama se face prin modul cum joaca si cum se pregateste si niciodata nu a dorit sa plece la steaua,transferul spre steaua l-a facut doar presa,si oricum nu poate fi comparat cu "'vedetele"care fac componenta lotului stelei,acolo ajunge doar" crema" fotbalului romanesc................................?
Vom vedea! Dar voi de ce nu v-ati prezentat in Gruia?!? Ca v-am cautat cu kuckerul si nu am vazut urma de ungurusan pe acolo!!!
debrecenule. esti constient ca plecati cu zero puncte si un sac de goluri de pe cluj arena, nu?
dq
Bine ai venit la U ! Haide U!
pe tine cand te-a vrut Steaua? ca nu s-a pomenit niciodata numele tau... oricum, succes
Contradictie in termeni... Daca vrea sa joace in Europa, de ce a semnat cu U Cluj?!? U joaca in Europa doar in stagiile de pregatire din Austria.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.