Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
De ce Fenerbahce va juca cu Chobani pe piept la meciul cu FCSB
0
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
1
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
nu este adevarat Dinamo nu la ofertat pe Cernat!!! minciuni!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, cum adica cand a vazut salariu sa ridicat si a plecat trantind usa :))))))))))))))))) mah dar astea ce viseaza noaptea le pun ziua in aplicare :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***,sa mori sufocat de "banana"gorilei! :)))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cînd a văzut ce-i pune pe masă Dinamo, a avrut să se ridice și să plece :)))
sursele gsp...:))))))))))))))))))))))))))
...pentru a preveni conflictul intre generatii s-a recurs la o solutie inedita..oricum n-avea loc printre junimea plaiesa..;)
sa-l compari pe cernat cu sanmartean este ca si cum ai compara un logan cu un audi. 10000 de euro pe luna nu-i dadeam nici in cel mai bun moment al carierei, ce sa mai spun acum, la pensionare. Asa mai bine ii prelungeau contractul lui galca si il bagau si in teren, daca este sa ne bazam pe jucatori de 35 de ani. O sa fie interesant de vazut cum ciobanul pierde pentru al doilea an la rand banii din Champions League doar pentru ca se zgarceste la transferuri si aduce doar pensionari retrogradati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.