Alte știri din fotbal
Ce nu s-a văzut la TV în Farul - Slobozia: „Îmi pare rău de Ianis!”
0
Petrila și Borza s-au distrat cu apărarea Clujului » Gol de excepție marcat de Rapid în derby
0
Denis Alibec: „E normal ca cei din conducere să ne reproșeze”
0
Fotbaliștii Universității Craiova, alături de trofeul Superligii: „Peste o lună și jumătate va fi al nostru”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu s-a zbătut degeaba în PAOK - Panathinaikos » Antrenorul vine în această seară la București
1
Ionuț Radu, integralist în spectaculoasa revenire a Celtei la Valencia: ce notă i-au dat spaniolii
0
Dă de pământ cu strategia Italiei: „Yamal și Musiala ar juca în Serie B”
3
La 5 zile după calificarea la Mondial, jucătorii încă sărbătoresc cu zeci de mii de oameni pe străzi! Plângere oficială la FIFA: „Federația i-a blocat acolo!”
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Controverse privind resturile unui C-130 Hercules: SUA spun că şi-au ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
cine este Grozavu?!
Asta-i ala de bate jucatorii?
Sa nu faca prostia asta Negoita cu Leo, daca Gurita totusi nu vrea sa ramana este Claugol.Dar sa speram ca ramane actualul tehnician.
Lasa Grozavule ca-l avem pe Niculescu care face minuni cu Volutariul in caz ca pleaca Contra.
ce inseamna 'obiective inalte' ? AL CAMILA,AL HABARNA !s-a fim seriosi ,antrenorii romani cu mici excepti nu fac nici cat o ceapa degerata.fotbalul adevarat este in vest .in rest asa de aruncat banii pe fereastra.vezi tarile arabea,china ,india,etc
Bravo Grozavule! Intr-o zi vei antrena pe Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.