Alte știri din fotbal
Gigi Becali a reacționat, după ce Lucescu a convocat 3 jucători de la FCSB
0
A rămas „interzis” când a văzut lotul lui Mircea Lucescu: „E groasă!” » Verdict crunt înainte de Turcia - România
5
A fost pe stadion la Dinamo - Craiova și le prevestește prăbușirea: „Eram ferm convins...”
6
Jucătorul trecut și pe la CSA Steaua a semnat cu CS Dinamo: „Bun venit!”
1
Știri din fotbal internațional
Nicolae Stanciu, victorie în ziua în care Mircea Lucescu a anunțat lotul pentru barajul împotriva Turciei
0
Revoltă în Liga Campionilor! Vor ca UEFA să schimbe o regulă din cauza englezilor
0
Confruntări pe străzi după Lyon - Celta Vigo » Un suporter a fost înjunghiat
0
Ernesto Valverde a anunțat despărțirea de Athletic Bilbao
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Ce se întâmplă în corpul tău după 30 de zile fără alcool? Explicațiile unui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Cărbune presupus rusesc livrat la Iași de traderul elvețian Vitol. Proces ...
Libertatea
Este inca o confirmare a modelului de business promovat de pazcani bacsi in fotbalul romanesc: titlu luat cu haiducii, bani de la UEFA, deturnare in paradisuri fiscale, tepuirea creditorilor (mai ales statul roman), insolventa si revenirea ciclica la haiducii si tepe. Probabil ca in cadrul UE, numai in Romania se mai poate implementa un model atat de primitiv de devalizare a fotbalului. Cu toate aceste evidente, sunt inca multi neocupati, atarnati de taste, fara echipe care sa fie capabile de performante (precum dynamo_fan sau faliment_fc, etc), care se agata cu disperare de orice stire de pe net pentru a face trimitere la Steaua, care este cu adevarat singura referinta a unui fotbal mincinos, bolnav si tolomacii confirma cu varf si indesat asta in inconstienta si ignoranta lor!
campioana blaturilor, a tepelor, a cooperativei si a arbitrilor, asata este ceata haiduceasca a lui arpi bacsi!
craitoiu=iosif
Au aparut preaneferitii de pe locul 2-oi .
Bai nea raion ai ajuns sa predai limba romana pe gsp ....este mai grav sa nu stii care este ciung sau olog ...decat sa scrii ...." şezi " ....doar la țara folosesti acest cuvant
100 % cele mai mari datorii morale catre iubitorul de sport le are G$P .
Stimate Craitoiu, Inainte sa vezi ce creante are CFR, te invit sa observi ca cea mai mare pierdere a avut-o fcsb. A cumparat tot ce e mai bun in Romania, a cheltuit pe hoteluri si baze de antrenament de lux, in total peste 20 de milioane euro, si cu toate astea nu a luat campionatul. Buna investitie, nu ? Poate afla si gg ca are nevoie de antrenor... daca vrei sa pui la joc valorile... E inadmisibil sa ai ce e mai bun in Romania si sa nu iei campionatul.
No nu-i bai, tu draga, intram iar in insolventa, lasam fotbalistii fara bani, lasam oamenii amarati care lucreaza la club pe 1000 RON fara bani si peste 2 ani o luam de la capat. Ca ase-i la noi, la cel mai profesionist club din Liga 1.
Acest Craitoiu este cel mai productiv membru de la fituica de impachetat peste
O să prindă grupele UCL și o să carpați de oftica FîCîSîBî-istilor! Când vor juca cu Barcelona, Craitoiu o să scrie că ies în mare pierdere, și că FC FCSB, nejucand nicaieri, e avantajata. :))))) FîCîSîBî-istii - etern inferiori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.