Alte știri din fotbal
Daniel Oprița a vorbit după conferința lui Radu Miruță: „Nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
0
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Barcelona - Real Madrid 6-0, sub privirile a peste 60.000 de oameni pe Camp Nou
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Trei tipi: un roman, un *** si un ungur pescuiesc. La un moment dat li se incurca unditele si prind toti 3 un pestisor de aur. Pestisorul le zice ca din cauza ca toti 3 l-au scos din apa va indeplini o singura dorinta la fiecare. Ungurul zice eu vreau ca toti ungurii sa fie in Ungaria si sa fie bogati si fericiti. Dispare. *** zice eu vreau ca toti *** sa fie in India fericiti, bogati. Dispare. Romanu ; se uita in toate partile si il intreba pe pestisor: – Ungurii is in Ungaria? – Da. – Toti? – Da. – Si *** in India ? – Da. – Toti? – Da.. Se uita la pestisor si zice: – Mie da-mi te rog un cola light.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
+1
***,sa ai parte,de de atata sanatate,cat doresti tu,sa aiba altii.Pai primitivule,tu habar nu ai ce inseamna sa ai probleme de sanatate,daca postezi asa ceva.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îi doresc sănătate, dar de arbitraj să se lase, pentru că nu-i decât dăunător în domeniu.
Dumnezeu nu doarme.... Prietenii stiu de ce....
*** ,,, mimi ,, esti ratat pe viata , dispari de pe gsp ,,, esti mai ratatt de cat fcsb-isti .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De morti numai de bine . Eu nu am mai vazut un arbitru mai anti bucuresti ca asta niciodata ! Stiu sunt cinic dar mie nu imi place sa ma ascund dupa cires !!
Esti fc5b-ist deci esti ratat ,,cum poti sa spui asemena procarii in starea in care se afla? , nu meritati niciun respect fc5b-istilor , *** . Multa Sanatate Radu Petrescu!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.