Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Spre a fi inchiriate si nu cumparate !! Si inchiriate pe o perioada determinata de maximum 3 ani la costul pietei, si nu precum a fost cu Badea pe o perioada nederminata si la un cost derizoriu. Banii trebuie sa ramana clubului, nu unor terti. Vazi cazul bauturilor comercializate la supra pret si care intra in buzunarul sefilor de galerie. Nu tata, banii aceia trebuie sa intre in club.
Milogii au iestit la cersit . Rusine baaaa......
Pentru limba romana apasa tasta 1 !!!!!!!
Sa fie inchiriat la un "pret rezonabil"?! :))) Stadionul e facut de CNI, e o investitie din bani publici. Corect ar fi sa fie inchiriat la un pret cat mai putin rezonabil pentru societatea privata SC FC Dinamo 1947 [...] SA. In alta ordine de idei, nu pot sa nu-mi exprim scarba profunda pentru mafia politica care a infiintat si foloseste CNI ca pe o unealta electorala, o institutie de sifonat banii de la bugetul de stat pentru "investitii" cu dedicatie si fara nici o noima in imaginea de ansamblu a Romaniei. E destul sa-ti amintesti ca in Romania 50% din cetateni nu au acces la canalizare, 35% din drumuri nu sunt asfaltate, etc. etc. (cifre oficiale 2018). Si in tot acest timp CNI construieste stadioane (majoritatea pentru nimeni), de zeci de mil. de euro, pe repede inainte.
In concluzie, daca Badea e Badea, și Negoiță e Badea. Mult, prea multa fantezie....De ce? Pentru că încă nu s-a construit stadionul. Iar un om de afaceri are nevoie să vadă planul cat mai exact al afacerii. Altfel de unde știe că nu e o păcăleală? Poate acesta e motivul pentru care GSP.ro vinde Lego.
e bine ca incerci sa spui, asa cum pti, mai greu, cu cuvintele tale! bravo aitista mica. mica-n aichiu...
Zecs, vezi ca iar se iau ăștia de salvatorul negoita. Te rog sa iei atitudine. Spune-le tu,cum va investi negoita începând cu anul viitor ( ca acum are o jenă la degete si nu poate scoate banii) si va construi o echipă puternică ce va face performanță. Hai ,zi-le,ca doar asta ai scris ani întregi,tot timpul : "de la anul". Inteligenta lui zecs este la fel de mare ca si corectitudinea si cinstea lui negoita.
'' caci '' ..... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De acord cu stadionul, dar magazinele nu pot fi ale ministerului, se poate organiza o licitatie pentru spatiile de acolo.
PSD in ADN, asta e Dinamo! In trecut a fost PCR, ministerul nu si-a luat mana niciodata de pe echipa in conditiile in care echipele departamentale sunt interzis in fotbalul european de 2 decenii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.