Alte știri din fotbal
Dinamo - Metaloglobus » Echipele de start! Surpriza lui Kopic: debutează ca titular
0
Costin Lazăr, cu cărțile pe față despre Rapid: „Mult mai valoroși, mai bine așezați, mult mai serioși”
0
Eroii uitați ai Diviziei A, prezenți pe parchet » Au mii de meciuri în prima ligă, îi știi pe toți?
0
Diferenă minimă pe tabela de marcaj în Petrolul - U Cluj, duelul de tradiție de pe „Ilie Oană”
0
Știri din fotbal internațional
Cum își amintesc italienii de Gică Hagi și de Răducioiu! » „Cenușăreasa cu călcâie tari ca marmura și fața acră a unui fermier mutat la oraș” + „Când intra el în careu, avea o pierdere totală de memorie! I se stingea becul”
0
Van Dijk este alături de Salah: „Sperăm să rămână, dar nu știm ce se va întâmpla”
0
Crystal Palace - Manchester City, în etapa #16 din Premier League » Deschidere de scor pe Selhurst Park!
0
AC Milan s-a încurcat cu o nou-promovată și Chivu poate trece peste marea rivală!
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Judecătoarea Raluca Moroșanu, în interviu pentru Recorder: „O să spun ...
Libertatea
esti prost dar nu ai vindecare
Deci, i-au ajuns blestemele corvinenilor !
sa nu uitam,Coprvinul acum 6 ani s-a desfiintat din cauza celor 800.000 cat avea sa le plateasca Rapidul,iar fara acesti bani nu s-au mai putut mentine in liga a doua......Deci justitia i-a servit dupa 6 ani.....timp in care Rapidul a jucat bine mersi,banii din dr de televiziune au venit....dar datoria nu s-a platit...e corect asa????????
Altceva voiam sa spun...daca ar fi rezolvat problema Corvinul, poate scapa cumva si de jucatori si se aproba planul de redresare. Da, s-au facut si lucruri bune, dar de vreo 6 ani toate merg prost.
nu zic ca e usa de biserica insa a facut si lucruri bune pe care lumea le uita intr-o secunda! E adevarat! Ca persoana este extreme de zgarcit ... ma gandesc ca asta o fi reteta succesului ca sa ajungi sus.
Pe Codrea vi l-a adus Coposila. Ar trebui sa-i multumiti lui Copos si pentru ca nu a stins datoria fata de Corvinul nici in ziua de azi.
Coliva aia de azi trebuia sa fie de sufletul lu Lucescu ala mic ca a plecat sa-i fie bine lui la buzunar si ne-a lasat pe cap cu SURDU , BILASCO , CODREA , BURCA ... si multe alte vedete!!!
"Mai mult, următorul termen a fost stabilit tocmai pe 13 septembrie, după vacanţa judecătorească. "Nu putem discuta aprobarea planului de reorganizare pînă nu se soluţionează contestaţiile referitoare la creanţe", a explicat instanţa. Printre cei care au contestat creanţele stabilite de adiministratorul judiciar se numără clubul Corvinul Hunedoara, dar şi mulţi fotbalişti (Surdu, Rui Duarte, Herea, M. Roman, Grigorie, Bilaşco, Codrea, Burcă etc" Numai jucatori de renume care au scris istoria pentru Rapid! ... gen Surdu , Rui Duarte care venea cand avea chef la pregatiri , Bilasco 80 de ani , Codrea 55 de ani , Burca post mortem si tot asa ...
si rapidistele cracii :)))
Cat timp exista mizeria actuala in fotbalul romanesc niciun om normal nu isi va asocia imaginea cu un club.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.