Alte știri din fotbal
Alexandru Dobre crede că Rapid poate câștiga titlul: „Cu siguranță”
0
Costel Gâlcă a ținut să-l laude, după succesul de la Arad: „Se vede că are calitate”
0
Probleme la Rapid! Fundașul central a ieșit la pauză după o accidentare
0
Moruțan a jucat 30 de minute în Superliga și a fost desemnat jucătorul meciului: „Titlul? Normal că se poate. Vreau să joc din ce în ce mai bine”
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în duelul dintre Marius Șumudică și starurile lui Al-Ittihad » Benzema și Kante, printre vedetele gazdelor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
e clar o valoare daca si din japonia l-au expulzt! o sa faca multi purici in giulesti oricum. oricat ar sta...
Pai nu erau gesepeu si cu disperatii ailalti aia de se bateau cu pumnii in piept ca l-a cumparat Rapid pe Moraes? Doua fituici mincinoase, demne de tot dispretul!
Pe transfermarkt spune ca este jucatorul lui Paranaense pana in iarna lui 2010 ! Deci ori va fi imprumutat ori platesc bani seriosi p el.
Totusi, care esti tu? Cel activ, sau cel pasiv? In continuare iti doresc "morcov tare si fara frunze"!
Te anunt ca nu ne intereseaza parerile po/po/na/ri/lor! Iti doresc "morcov" tare si fara frunze! Tu du-te pe la oi si javre si "morcoveste" cat vrei pe acolo
jumega sa-mi ciufulesti ca ca tu
Hahahhaha...asta e un atacant care itzi garanteaza 20 de goluri pe sezon??? El e marele atacant a lui dinu vama, care zicea de Moraes ca nu-l ia ca nu are garantia ca da vreo 20 de goluri, lasa ca o sa dea anonimu asta care a jucat prin japonia, laponia, antarctica :))))))))
@spartanuss ce se mai enerveaza croncanitoarele...=))))))
va mai mirati de ce pierdem 0-3 cu ried
Tot pentru Spartanus :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.