Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Ma dar cine se crede Steliano? Ce a facut Steliano pentru Dinamo, in afara de a manca banii, de a lasa echipa in 10 oameni? De a gresi?.......AFARA CU ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In beci poate gasi tot soiul de bunatati: vin, zeama de varza. I-ar placea acolo.
Am vrut la un moment dat sa fac o pagina de facebook intitulata ceva de genul "sa radem cu gsp" unde lumea sa posteze greselile gramaticale ale profesionistilor din gsp. Ca ar fi material, nu gluma!
”Deși fotbalistul era în timpul său liber și șefii lui Dinamo nu l-a tras la răspundere”...acest comentariu ar trebui moderat deoarece conține grave erori de limba română ! Un sfat pentru pseudoziaristul GSP : pentru limba română, apasă tasta 1. Până ți se termină bateria !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.