Alte știri din fotbal
Selecționerul Gheorghe Hagi, inspirat de David Popovici: „Vreau să implementez asta la echipa națională”
0
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Detaliile ofertei pe care Florin Tănase a refuzat-o pentru a rămâne la FCSB: „Erau peste 4 milioane”
0
Îi reproșează eurogolul primit de Craiova lui Răzvan Sava: „Putea face mai mult”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
1
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Serioss? Ar fi prea frumos sa primim derogarea! Ai tu ceva surse? In alta ordine de idei,daca aducem un atacant cu viteza care stie sa faca pressing chiar vorba ta,putem sa facem ceva frumos sezonul asta.
Sa investeasca banii furati prin intermediul insolventei .
A reprezentat pentru ca Rednic la vrut ca il stia de pe vremea cand era antrenor la Petrolul, dar asta e strict o placere de-a lui, si el stia ce salariu are si nu puteam sa-l aducem, mai ales ca ma repet, vine de la ultima clasata, nu-l ajuta nici inaltimea, nici varsta si este gafeor dar in schimb vrea salariu cel mai mare din lot, pai nu putem sa facem treaba asta.....adica cum sar simti ceilalti cand ar vedea ca pensionarul asta ar avea salariu 13.000 de euro ( nu zic sa nu investeasca negoita dar sa investeasca in ce trebuie nu in ce nu ne trebuie iar jos am specificat ca postu de portar il avem acoperit, de ce sa-l aduci pe pecanha daca il avem pe cerniauskas, popescu si mai vine si Mutiu in cateva saptamani ??? Doar de dragu de a da bani aiurea !!! TRebuie sa vina urgent Hatem Elhamed,Zoubir,Radut + 1 fundas stanga si 1 varf mai rapid pentru meciurile din deplasare si eu va asigur ca Dinamo se bate la titlu ( cu o pregatire buna pe care Rednic stie s-o faca plus liniste) o sa vedeti !!! Acum in echipa e si moralul ridicat mai ales ca am primit vestea cea mare: DINAMO JOACA IN EUROPA DIN ANU ASTA !!!
Corect, cu Elhamed,Radut,Zoubir + 1 fundas stanga bun si un varf mai rapid de contraatack pentru meciurile din deplasare ( pentru ca bizonu si essombe am vazut ca dau randament mai bun in meciurile de acasa decat in deplasare) putem spera la ceva frumos anu asta !!! Si nu uitati, vad ca presa ezita sa dea vestea cea mare, Negoita a primit derogarea de la UEFA altfel ca de anu asta vom juca deci inca un motiv in plus sa investeasca bine de tot in caz ca luam titlu vom putea participa in Champions League !!!
Nu ca ii tin eu partea lui Dinamo dar voi ziceti de ei ca sunt comunisti atunci voi ce sunteti ?? Pe principiu Hotii striga Hotii nu-i asa ??
Ai dreptate! Trebuie fortata aducerea lui Elhamed si Radut+Zoubir care mi se pare un jucator interesant. Eu cred ca Negoita o sa investeasca in iarna asta..in ultima lui declaratie a spus ca nu poate sa gaseasca actionari sau sa vanda clubul daca echipa nu este puternica.
daca negoita nu avea bani te asigur eu ca rednic nu mai statea o clipa la noi !!!
Cum e palnia cea noua pe care ai primit-o de la Mos Craciun ??
Cu salariu pe care il cere Pecanha l-am putea aduce pe Radut si Elhamed si ne acoperim 2 posturi cheie ( cea de mijlocas central alaturi de Anton) si cea de extrema a viitorului plecat pe nume Cosminao Mateiao Petardao !!! Iar Cerniauskas este peste acest Pecanha chiar daca a mai comiso si el de cateva ori, nu se compara cu piticani aia negricioasa !!! Iar ma repet, post de portar este acoperit avandu-i pe Cerniauskas,Popescu iar in curand revine si Mutiu dupa imprumutu de la Tarlungeni !!!
Portarul este un e;lement cheie intr-o echipa. El este cel ce dirijeaza apararea....ideal, dar sunt portari cu reflexe ce nu au capacitatea de a dirja o aparare....Pechanea nu pare genul dispus.......la Dinamo 2015-2016 intai trebuie sa dai dovada si apoi sa culegi. Strambul Rednic judeca drept....nu merita, cu acesti bani(peste 3000 euro) se pot aduce 7 portari flamanzi(sistemul FRF-Burleanul a fotbalului amator) din liga 4-7 la fel de buni, dar cu perspectiva de a alege...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.