Alte știri din fotbal
Oțelul Galați a luat o decizie neașteptată: a negociat cu Bratu și cu Balint, dar alt antrenor va semna pentru sezonul viitor
0
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele de start
0
FC Bacău, câștigătoarea Cupei de Tineret » Victorie la limită în fața Petrolului Ploiești
0
Universitatea Craiova a negociat cu FCSB pentru Ștefan Târnovanu » Mihai Rotaru: „Ne-am dat seama că ne trebuie un portar”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea îl vrea înapoi pe Thiago Silva » Rolul-surpriză pregătit pentru legenda braziliană
0
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Pedro, la despărțirea de Lazio: „Mi-a fost greu să-mi stăpânesc emoțiile”
0
L-au atacat pe Vinicius jr: „Probabil că deja își căuta plaja potrivită”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
pai si tu de unde stii ca nu ia? al hilal sunt cel mai bogat club din zona. tu crezi ca aduc antrenori pe 500 mii?
Ha ha ha ,foarte tare .
..))))))))) ultralike.
tu chiar esti intarziat mintal! ba, k.retinule,Latovlevici,Taturusinea,Piovacarri si Kapetanos au plecat deja.in proportie mare va pleca si Gardos cu Szukala.cine vine la voi?n-ati facut transferuri cand ati luat 40 de mil din liga,dar mai acum?i-ati luat doar pe Sansmantana si Casheru
hai la O'hara sa bem un Mix O'Hara+Guiness si sa vedem finala. promit sa nu vorbesc greceste, frantuzeste, italieneste sau arabeste..)) engleza sau germana le poti vorbi tu in locul meu..))
Frank Rijkaard(Arabia Saudita),Dick Advocaat(Emiratele Arabe Unite),Aad de Mos(idem Advocaat), Leo Beenhakker(Arabia Saudita),Johan Boskamp(Kuweit),Ruud Krol(Egipt).Multumit ?;)
Ar vrea si el,dar o are mica !
nu ma are oferta de 5 milioane vechi romanesti,pai daca ciobanul i-a dat 1 milion cat sa ii dea arabii ma snobule ? hai ca te-am bagat prea mult in seama pa
Din pacate vise si sperante desarte,insa speranta moare ultima..........
Citesc ca Becali nu mai baga bani in transferuri decat la limita supravietuirii.Eu in locul lui as vinde decat sa fac asta.Acum echipa are o valoare ridicata,daca simt potentialii cumparatori ca Steaua va intra in picaj il vor astepta pana valoarea va scadea sub 40 mil.Vinde-o nenica,nu ne mai chinui si nu te mai chinui !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.