Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Personal in acest sezon m a incantat Liviu Ciobotariu..ce a facut el la Vaslui.. si in ce situatie,a aratat ca e un antrenor bun.. de viitor..
te inseli. omul isi face un calcul simplu. e la steaua de doi ani. a luat 2 titluri. ofertele pe care le ai dupa 2 titluri le ai si dupa 3. nu se schimba calibrul echipelor care-l oferteaza. de la echipa pleaca tatarusanu, lato, gardos, szukala si tanase. posibil si chipciu. poate face mai mult in europa? in conditiile aste nu cred. e posibil ca si titlul sa fie in pericol. si atunci...pt ce sa mai stea un an? si daca mai ia un titlu tot nu-l oferteaza bayern munchen, tot intre camile si echipe slabe din europa are de ales. deci...
..)) da mah, nu "te" mai rade..)) Ciobandante Maximo, Il Lidero dei tutti dela Famiglia, Unico Pastores Superiores ! Supremus - alias Ciobandante Maximo ! ..))
Bine ca Stoican a semnat prelungirea cu Dinamo, altfel incerca jiji sa-l fure!
Se vede că Moapa e specialistă în merchandising, mai are un pic și-l vinde pe piața neagră! Ha, ha, ha !
o 5l0b05esc pe m@th@ de fata cu tine si fac d1@r33 in gura ei:))))))))))))))))))))))))))))
Daca e adevarat,multumim Reghecampf si bafta la "camile"........5 milioane contract pe 2 ani e un cuper contract,chit ca sunt doar dolari,ci nu euro!!!!!!Greu de tot de refuzat........... Sper ca faza cu Hagi,Ilie Stan si Stoichita sa fie "gogonele " ale presei........Dan Petrescu nu cred ca lasa gazo-dolarii rusi,iar Olaroiu,poate doar din prea mare prietenie sau din interes sa lase petro-dolarii...Cine stie,poate vinde gignho si chiar vine Oli cu un seic,dar nu yemenit......:))) Anyway.......chiar daca am fost pierzatori aseara SEMPER SVPERIORI!!!!!!!!!!!
du-te ba si condu camione si lasa-ne spurka-t-u-l3
Sper s-o ia si pe cap de mop sa-i mai fraiereasca si pe aia pe acolo si sa-l aduca la steaua pe marele Ilie Stan ,zis Iliesta,mare om mare caracter
grigoras e invechit, este serios si dur, dar are metode de pe vremea lui angelo niculescu..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.