Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

EXCLUSIV Reghecampf nu menajează pe nimeni! Răspuns acid pentru contestatari: "Aici e multă invidie și prostie"

« Înapoi la articol

Comentarii (19) Adaugă comentariu

Soos Vilmos  •  05 Ianuarie 2016, 15:14

Noi " invidiosii si prostii " ii uram marelui rigiila o viata frumoasa alaturi de cea care l-a scos din anonimat si l-a facut mare antrenor, dupa inca citiva de care s-a ocupat la fel de intens.

kilimanjaro  •  05 Ianuarie 2016, 15:07

Cine vorbeste de invidie si prostie, unul dintre cei mai mari cocalari din fotbal si binenteles un prost gramada ,in adevaratul sens al cuvantului :))))

adianghelescu  •  05 Ianuarie 2016, 14:54

imi spui si mie cine acest *** de se crede antrenor sa jigneasca o tara o fi dumnezeu si noi nu stim daca ii pute prostia din romania sa plece nene sa antreneze la las vegas daca e extrordinar ca antrenor nu se intorcea la manarelile lui jiji de ce prea putini se legau de galca pentru ca galca este un domn nu un manelist si o puslama cu silicoanele nevestii mutate in falcile lui

spion_kop  •  05 Ianuarie 2016, 14:38

noroc cu gsp-ul care-i da pampersi si porta-voce unui manelist *** ...

gerulozaurus  •  05 Ianuarie 2016, 14:33

Postat de mosh_gerilla.1948 pe 05 Ianuarie 2016, 14:15

Nasolule cu "ABC-darul", tot cu sifoanele alea la ochi?

Daca vreodata as fi scris asa ceva, se pare ca faceam misto de fraieri ca tine. ABC-DARUL sanatatii tale mintale, DARUL de la a darui si nu ma refeream la Abecedar ***, dar tu esti prea prost ca sa intelegi dumele astea *** :. Si prostule care esti prost cu crengi si zeci de clone, uneori se numeste licenta poetica, arta poetica permite cacofonii si greseli gramaticale. Uita-te la George Calinescu sau Arghezi, nu ca ai stii tu cine sunt astia.

mosh_gerilla.1948  •  05 Ianuarie 2016, 14:15

Postat de gerulozaurus pe 05 Ianuarie 2016, 14:12

mosule nasol de pipera cu sacul, *** :))

Nasolule cu "ABC-darul", tot cu sifoanele alea la ochi?

gerulozaurus  •  05 Ianuarie 2016, 14:12

Postat de nasolul_de_pipera pe 05 Ianuarie 2016, 14:11

"Reghecampf...Răspuns acid pentru contestatari"...Așa, tată, să faci cum te-am învățat eu. Dacă ești luat la întrebări de contestatari, aruncă-le cu acid (sulfuric) în ochi!

mosule nasol de pipera cu sacul, *** :))

nasolul_de_pipera  •  05 Ianuarie 2016, 14:11

"Reghecampf...Răspuns acid pentru contestatari"...Așa, tată, să faci cum te-am învățat eu. Dacă ești luat la întrebări de contestatari, aruncă-le cu acid (sulfuric) în ochi!

gerulozaurus  •  05 Ianuarie 2016, 14:08

i-a atins la coarda sensibila pe invidiosii si prostii de mai jos :))

cpt.ahab  •  05 Ianuarie 2016, 14:05

Intr-adevar! El e un antrenor apreciat peste tot pe unde a fost, prin marile campionate ale Europei. Numai in Romania e contestat! Ce oameni invidiosi!

«

1

2 »
«

»