Alte știri din fotbal
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
0
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
0
Giani Kiriță se ia de Andrei Nicolescu: „Așa s-a ordonat de sus” + „Îți râde Mihai Stoica în nas”
1
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
5
Cosmin Olăroiu, pus pe liber: „Mulțumim pentru eforturile depuse!”
0
Liverpool l-a dat afară pe Arne Slot și se pregătește să-și numească noul antrenor!
0
Viktor Gyokeres nu și-a renegat deloc originile: „Înapoi la rădăcini!” » Starul lui Mikel Arteta visează să devină campionul Europei în țara bunicului său maghiar
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Pai vezi ca se poate ? Apreciez spusele tale.
cand spui "sageata" ... te si *** ! :) ______ vorbeste atacantul echipei fcdb,echipa care se afla in stare de insolventa si care care a luat din Mai 2011 si pana in prezent ,de la Steaua ... sau vorba lui "fcsb ... c'asa a inteles ca se numeste acum",nu mai putin 25 de goluri ... :) ________ "Următorul nostru țel e să învingem Steaua sau FCSB, asa am înțeles că se spune acum". ________ pai ba "sageata" ... "Steaua sau FCSB, cum asa ai înțeles că se spune acum" o echipa neinteresanta,de ce mai ai un tel s-o bati ? nu puteai sa ai acelasi tel cu : pandurii , poli iasi , chiajna , tg mures , fc botosani , fc brasov , a? :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai să nu-l comparam pe Danciu cu incultul ăsta..
Ironia asta ieftina ar trebui sa poata sa o arate si pe teren in meciul direct, dar nu cred ca mai poate. Danciu nu ar fi intrat niciodata in mistocareli de genul asta niciodata...dar e mare diferenta de caracter.
Hai sa ne intelegem, eu nu apar pe cineva doar pentru ca are tricoul lui Dinamo. Daca citesti comentariul meu cu atentie, am spus " nu cred ca a vrut sa jigneasca", asta nu inseamna ca-l sustin orbeste ci doar ca ii acord o prezumtie de nevinovatie, mai ales ca omul si-a motivat afirmatia si a subliniat clar ca nu a vrut sa fie trivial. Aici intervine si factorul subiectiv, ca doar sintem suporteri...dar crede-ma ca voi taxa orice jucator sau om de fotbal care deraiaza de la bunul simt, indiferent de echipa lui. Daca parerile mele nu se afla pe aceeasi lungime de unda cu ale tale, asta nu inseamna ca's gresite...vorbim de pareri, nu inseamna ca detinem adevarul absolut.
Pai asta ziceam.....de aia s-a damblagit si vorbeste aiurea....
Eu doar atat ii spun lui Marius Niculaie, Dinamo n-a mai batut pe Steaua de cand Nokia 1100 era la moda. Si i-am inchis gura!
Mare jucator Niculaie, pacat ca l-a inselat nevasta...
Eu stiam ca asta isi urmareste nevasta cu camere video si aia tot pleca cu mecanicu auto.....Apoi o iarta si iar pleaca cu mecanicul....Si tot asa de n ori....De aia s-a damblagit si vorbeste aiurea.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.