Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga » Echipele de start
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
1
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
O nouă lovitură! Gigi Becali, obligat de instanță să-i plătească daune lui Talpan » Prima reacție a juristului „Demnitatea și respectul trebuie apărate”
2
Știri din fotbal internațional
Andrew Robertson a dezvăluit discuția care i-a schimbat cariera la Liverpool » „Nu știam ce să-i spun lui Klopp”
0
Rafa Benitez va primi o avere, după ce a fost dat afară de la Panathinaikos
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Văd pe aici Hagi la națională :))). Cred că glumiți :))).
Incorect! hagi este un circar,dar este pacat ca se desfiinteaza echipa! daca ar fi fost adevarat macar 10% din ce *** ***, aveam in fata pentru multi ani mai multe sanse pentru relansarea fotbalului! din pacate ,am zis-o demult, Hagi are probleme cu capul!nu are 2 vorbe la un loc! o zice un suporter constantean!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Herea si Marius Constantin.....cum sa ii aduci pe astia la o echipă de liga1? Hai sa fim seriosi, Hagi a încercat să relanseze o grămadă de prieteni de fotbaliști...si nu a reușit
pai si-a facut Damblaua, "a luat campionatul" cum l-a luat n-o sa mai se vorbeasca, importaqnt e ca l-a luat, cum important ca e regale “generatiei de au”r…daca ne uitam mai atenti, de fapt au fost “de pleu” ca l-a urma urmei nu au castigat nimic…, acum pleaca de Viitorul cu “fruntea sus” si ramane in istorie, ca si campionii baraganului, cu Dan Petrescu…antrenor.
Pentru blaturi *** cofetarie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai vreau declaratii marca Hagi dar nu cred ca-i mai arde: " suntem prea mici" "suntem furati" " nu suntem lasati sa jucam fotbal" - mai bine nu s-ar prezenta la Salzburg si ar scapa doar cu 3-0. Culmea nesimtirii ar fi ca peste cateva etape sa dea vina pe altcineva pentru acest colaps spre care se indreapta Viitura
sa vedeti sezonul asta noi blaturi cu fcsb a l marelui hagi
sa se duca nene la turci,la machedoni,oriunde vrea el si sa ne lase in pace,vede ca se duce la vale cu ce echipa a ramas si s-ar putea sa retrogradeze si acum zice ca pleaca,nu se poate si una si alta(sa faci *** mare din vanzarea jucatorilor si sa fi si pe primul loc in campionat)asa ca nu ne mai aburi cu nationala,etc ca la tine este banul pe primul loc ca de altfel la toti machedoni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Concluzia : Hagi nu este alteva decat un ROMAN ! Interesu' poarta fesu' ! Nu "iese" bani, pa si la revedere !
Incredibil !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.