Comentarii (23)
nebraska
nebraska  •  07 Ianuarie 2018, 21:31
Postat de davidblack pe 07 Ianuarie 2018, 21:24

Gustere ...ce viata de fistic ai ...toti prostii de pe gsp tin cu fcsb

E si prost si extremist antiroman....vai de capul lui.

davidblack
davidblack  •  07 Ianuarie 2018, 21:26
Postat de arsenie.b pe 07 Ianuarie 2018, 20:39

Nu te duce in ghiveciul falit, baiatule. Aia sunt de 10 ori mai saraci decat Chiajna. Vrei sa nu-ti mai vezi salariul?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maradona5
maradona5  •  07 Ianuarie 2018, 20:43
Postat de arsenie.b pe 07 Ianuarie 2018, 20:39

Nu te duce in ghiveciul falit, baiatule. Aia sunt de 10 ori mai saraci decat Chiajna. Vrei sa nu-ti mai vezi salariul?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează