Alte știri din fotbal
E gata! FCSB se mută din București: „A fost Florin Cernat azi, terenul e impecabil acolo!”
5
Dinamo - FCSB nu se poate juca pe Arena Națională, iar Mihai Stoica și Andrei Nicolescu au căzut de acord: „Mergem și jucăm la Cluj”
0
7-1! U Cluj și-a spulberat adversara de astăzi
1
S-a încheiat „telenovela” Marius Șumudică la CFR Cluj » Tehnicianul i-a dat răspunsul final lui Ioan Varga
5
Știri din fotbal internațional
Salutul șocant din peluză provoacă indignare! » Clubul de tradiție a denunțat fanul, ce riscă închisoarea
0
„Dublă” dramatică cu 11 goluri! Darius Olaru a fost eliminat din Liga Campionilor, după ce a dat o pasă de gol pe terenul revelației din Europa
4
După Craiova, Levski a mai făcut o victimă în Liga Campionilor!
1
Yan Diomande e ultima pepită a minei de aur din Leipzig » Suma colosală încasată din transferuri în ultimii 8 ani!
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Dunărea, tot mai imprevizibilă: ce arată datele climatice despre viitorul ...
Libertatea
tu nu vezi bah ....ca este vorba de fcsb ...cei de la steaua nu-l vor...ce sa caute budescu in liga a 5-a ????
tu esti platit la luna :))))))))))))))))) ...te-ai dat singur de gol :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bine ca ai tu onoare care postezi cu 1000 de conturi =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
valahule fata de 70 de ani ai tai ....te cred si eu ca sunt mic copil :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Are tot mai multi prieteni nea jiji, asta pentru ca e om bun.
ce faci ba scrii dupa 2 conturi la interval de cinci minute?ala originalu ie ingalbenit?:)))))
Bravo Edi Iordănescu !!!!! ....TRAIASCA FAMILIA IORDANESCU :))))))))))))))))))
Tu mai lipseai, Samuiele.. Nu te-au dat in primire la inspectia muncii din Dublin? Ce cauti pe schela la 65 de ani?
ce sa caute Budi la clona fcsb , nu au teren nu au suporteri , poate juca in liga V de anul viitor daca merge la ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tot supozitor? Tot supozitor? Ai luat cupa suprema...ce tot o arzi cu steaua si jiji?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.