Alte știri din fotbal
Filipe Coelho nu a uitat: avertizează înainte de FC Argeș - Craiova
1
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
9
Parlamentul anunță primele măsuri, după apelul lui Gică Hagi către „cei mai bogați români”
2
Adrian Mihalcea dezvăluie cum își va motiva jucătorii, acum că UTA este ca salvată: „Cred că este de ajuns”
0
Știri din fotbal internațional
Torino - Inter, în etapa 34 din Serie A » Echipele de start + Când poate Chivu să devină campion matematic
0
„Rușine!” » Derby-ul retrogradării a scăpat de sub control! Arbitrul a oprit meciul
0
Martor al atacului de la Casa Albă: „A fost al dracului de grozav! Am savurat momentul”
0
Echipa românului a scris istorie » Deznodământ uluitor, după 1-4 la pauză!
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Motorul a zburat de sub capotă într-un accident violent pe centura din ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
***, te-a mancat in fund sa aduci caractere tari la echipa. Mai bine adul inapoi pe cel mai prost antrenor ever stoican sa nu fii singurul pe acolo....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va multumesc.Nu l-am gasit nicaieri .:)..iar limba romana o utilizez ca hobby:)
ce armata sa faca ala Coane ? ***, iti pierzi timpul *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
xnread, daca nu ai auzit de el inseamna ca nu ai facut armata, acest termen era atribuit nou venitilor, eu l-am folosit cu sensul de ”neaveniti” in sport ! Multumit ?
Si uite asa se conturează Niu Mimamo , vai de voi ...
gsp cancan
Poate ca o fi sinonim cu "napul", sau poate ca nu...
1)Mi se pare grosolan sa aduci un asemenea articol tu un ziar care te pretinzi ca tii la sport,poate prea multe,un articol bazat pe povestiri pe sursa,pai hai sa o luam logic care ar fi sursele alea cand astia sunt cazati la un hotel sau undeva la tarlungeni,care sunt sursele deontologilor:Femeia de serviciu,Bucatarul,Menajerele,cine,voi nu vedeti cat sunteti de penibili? 2)Dinu Gheorghe daca negoita nu ii indeplinea promisiunile si intr-adevar i-a redus plafonul salarial la 3-4 mii demisiona in secunda -1,si el si Rednic nu era nevoie sa se injure cu negoita!
..d-le conasu_boeru scuzati-ma ca intrerup dar atentia mi-a fost atrasa de cuvantul ,,tilicar''..daca sunteti dragut poate imi explicati ce inseamna ..
Ce prostie.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.