Alte știri din fotbal
Au retrogradat din Superligă și au cerut intrarea în insolvență!
0
Nu mai vrea să joace în Superligă și își caută deja echipă! Problema imensă în calea transferului: „O mare greșeală!”
1
„Ne vedeau morți, îngropați!” » Anunț despre falimentul CFR Cluj + amenințările fanilor pentru conducere
0
Avem numele! Surprizele lui Nuno Campos pentru Polonia: cine merge în cantonamentul lui Dinamo, cine a fost lăsat acasă
1
Știri din fotbal internațional
Ovidiu Ioanițoaia, nemilos cu marea vedetă de la Mondial: „O spun cu regret: nu mai poate!”
0
Din cauza acestei reguli, Olanda este sub Japonia după egalul de la Cupa Mondială
0
Sora lui Ronaldo a apreciat o postare controversată care îl critică pe Bruno Fernandes
0
Mondialul în patru reprize » Impact decisiv al pauzelor pentru hidratare. Câte goluri s-au marcat după reluare!
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
1
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Cum FC Fcsb nu antrenor,manager,fundaș lateral sa atacant...eu i propun lui Becali ca in locul lui Balasa sa i primească pe Papură,Cartu,Briceag si Roman si noi suporterii olteni punem mana de la mana si i mai dam si 100 mii de euro.
Nimeni nu mai vrea "viză de flotant" ***! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce steaua ma prostule?
Suporterii au fugit de tine,antrenorii fug de tine,jucatorii fug de tine,MM fuge de tine,ce ai ajuns bre nea Jiji,noroc cu nea Ovi,Naum,Udrea si alti ziaristi care iti sunt fideli,astia si Lutu ti-au ramas singurii ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti se pare echitabil un schimb Papura - Becali?Pai chiar si Becali e mai antrenor ca Papleaca!
Mai bine faceau schimb de antrenori. Acolo intr-adevar ar fi fost echitabil zero la zero!
Steaua are salarii mai mari decat Craiova. Daca un fotbalista pleaca de la Steaua la Craiova unde va primii un salariu mai mic si un jucator de la Craiova mai bine merge in liga a III-a decat sa plece la Steaua, unde va primi un salariu mai mare, va dati seama ce a ajuns Steaua in epoca nea Jiji. De nea Jiji a ajuns sa fuga toata lumea: conducatori de club, antrenori, jucatori. Daca nea Jiji continua in ritmul ***. :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine faceau schimb de antrenori. Ar fi fost intr-adevar echitabil zero la zero!
Balasa e tot o petarda.stati lin ca nu e nicio diferenta.lent,previzibil si gafeaza la stres
Ieri sa jucat fără spectatori, ar trebui sa se învețe ptr ca dacă nu fac echipa adevărată cu antrenor bun și investiți în fotbaliști buni o sa rămână cu puțini suporteri. Noi venim la stadion sa vedem fotbal nu miuța
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.