Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Pai cum, ca parca Sepsi avea interzis in playoff? Ca asa decisesera 'sudistii' sa nu mai ia Sepsi niciun punct. Sau ma insel?
Bravo lor ! Multa munca si disciplina. Dar sa ramana in afara cancanului specific. Si ei si Astra si a treia echipa care va mai intra. Pana la urma ei vor arbitra lupta la titlu. Adica cele trei echipe de pe locurile 4-6.
*** ,*** cu *** din ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cata rautate 'ulen21', esti fan Dinamo. N-am ghicit, e logica 100%. Ai grija cand va jucati cu chibriturile pe stadion.
Cotonogarii campionatului și-au atins scopul alaturi de chiorul de neagoe!
Ironic, nu? Acel Gaz Metan ne ajută să ajungem în playoff, pe care cu nu mult timp în urmă bokorjancsi îl acuza că face parte din cooperative. :) Acum ar trebui să-şi ceară scuze public, nu să bea şampanie! Hajrá OSK! Felicitări!
Bravo jucatorilor, antrenorului, oficialilor clubului si nu in ultimul rand, suporterilor. Adica bravo si noua, suporterilor, ca am cam inghetat in tribune, care la Sfantu Gheorghe nu sunt incalzite. In 2019 OSK n-a mai jucat mare lucru dar se vede totusi o evolutie spre bine de la un meci la altul. Minus 10 grade la meciul cu Viitorul, ne picurau mucii pe pantofi dar am rezistat pana la capat. Bravo antrenorului care a inteles pana la urma ca Mensah trebuie sa fie in primii 11, ca Sato nu e in forma de acum cateva luni, mai putin bravo ca joaca fara atacanti si ca pe Hadnagy nu-l baga nici macar 10 minute, desi ar putea, de dragul fanilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.