Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

EXCLUSIV Și-a retras semnătura! Schimbare gigantică pentru Dinamo! Negoiță a făcut anunțul zilei: "Motivele sunt simple"

« Înapoi la articol

Comentarii (34) Adaugă comentariu

ray51  •  13 Martie 2018, 10:03

Problema de fond este urmatoarea: este scandalos si umilitor sa SEMNEZI hartii de sustinere a unuia sau altuia dintre candidati. Votul este liber si depinde de intelegerea perfecta (da/nu) a programului celui care candideaza.

fibra  •  13 Martie 2018, 09:08

Domnule Vranceanu ce o fi asa gigantic=colosal,urias,enorm? Tot un singur vot inseamna,aceasta exagerare tipica lumii a-III-a,saraciei lucie.

gicab  •  13 Martie 2018, 08:42

Semnătura rămâne... poate vreți sa spunet ca nu-l mai susține pe burli

portardelegenda  •  13 Martie 2018, 07:24

Postat de bazileon pe 13 Martie 2018, 06:30

O mare prostie izvorata dintr-un calcul eronat: Lupescu, o data ales, "va face totul" ca sa demonstreze ca nu are nici un fel de afinitati cu fosta sa echipa.

si ma rog de ce ar face altfel sau ce ar fi in neregula cu acesta posibila pozitie a ui Lupescu ? Ar trebui cumva sa favorizeze Dinamo ? Ce zici, te maturizezi si tu ?

bazileon  •  13 Martie 2018, 06:30

O mare prostie izvorata dintr-un calcul eronat: Lupescu, o data ales, "va face totul" ca sa demonstreze ca nu are nici un fel de afinitati cu fosta sa echipa.

samerview  •  13 Martie 2018, 01:07

Postat de John Milne pe 13 Martie 2018, 00:36

***

Johnny, n-ai un film de văzut? Îmbină utilul cu plăcutul, metre. )))

samerview  •  13 Martie 2018, 01:05

Postat de Dan Dumitrescu pe 12 Martie 2018, 22:04

Nrgoita este la fel de "inspirat" la politica precum la fotbal. Dupa ce a facut praf Dinamo acum intoarce armele impotriva lui Burleanu si in sprijinul celor care-i vor distruge ce a mai ramas. Bravos stimabile, halal sa-ti fie!

Ce a mai rămas? V-am apreciat comentariile despre mișcarea unor fotbaliști în terenul de joc, dar aici ați dat-o în bară.! :))

vlad007  •  13 Martie 2018, 01:01

Era si normal! Cum sa nu il sustina clubul Dinamo pe Ionut Lupescu la alegerile pentru functia de Presedinte FRF? Bravo Negoita! Desi toata suflarea dinamovista este indurerata de starea actuala a echipei de seniori, ajunsa in play out pe la matineu si retrogradare, de vanzarile pe bani putini ale jucatorilor care mai puteau fi utili numai prin plecari, de data aceasta Negoita a facut un gest de mare solidaritate, chiar daca nu il costa prea mult decat o posibila razbunare a lui Burleanu. Acesta nu se poate pune cu toti nasii Becali, Negoita, Nicolae, Hagi, Prunea, oricat ar manevra voturile. Managerial si fotbalistic pierde net in fata lui Ionut Lupescu. Cat despre relatia Lupescu - Dinamo, nu exista nicio pata, nicio problema. A inceput de la juniori, desi tatal lui era rapidist de mare forta, a servit clubul Dinamo si nationala la superlativ, a plecat in Germania unde a preferat stabilitatea si respectul de Kaiser la Bayer Lewerkusen, a revenit in final tot la Dinamo in tara cu aceeasi seriozitate, urmand apoi invitatia la FRF a Marelui Nas Mircea Sandu, cautand sa se tina departe de smecherii, ferindu-se sa nu intre in capcane ca Gica Popescu, adevaratul Presedinte pe merit, doborat de intrigi si pedeapsa penala discutabila. Cu un asemenea profil moral, nu se putea ca Ionut Lupescu sa nu reuseasca la UEFA, avea tot ce ii trebuie, inclusiv credibilitatea germana de Kaiser si austriaca din copilarie. Acum avem sansa sa preia el FRF, alungand impostura crasa si inselaciunea.

John Milne  •  13 Martie 2018, 00:36

Postat de marius.bxl pe 12 Martie 2018, 22:36

Da *** negoită asta.azi cu unul maine cu altu.

***

zecs93  •  13 Martie 2018, 00:34