Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
0
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
1
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
sa vad cum demonstreaza csa ca detin marca notorie. STEAUA = FCSB.
Esti un pic in eroare amice. Situatia similara ar fi ca tu, proprietar de fabrica BMW sa faci o tranzactie (legala sau nu, asta inca nu este hotarat) si dai fabrica altcuiva. Apoi sa te hotarasti ca cel care a produs masinile 10 ani sa nu mai poata folosi marca BMW. Altminteri, dupa cum am spus, ramane de decis daca acea tranzactie a fost sau nu legala - pentru ca orice ar zice cineva, aceasta echipa este tot aceea din momentul tranzactiei!
Daca mai trage de timp 5 ani , moare si scapa '' basma curata '' :)
Daca eram in Suedia sau Germania acest caz se termina '' inainte de a incepe '' , in Suedia daca pagubesti statul , esti inchis pe viata !!!
De ani de zile berbecul pierde procesele cu Talpan,dar dupa fiecare bataita pe care o ia la cor de la Talpan, ciobanetele apare imediat cu un articol platit in presa ,in care sa prosteasca *** cum il termina el pe Talpan si Csa... filmul asta a mai fost de cateva ori,din pacate ,unii spectatori au ramas la fel de *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Talpan ar trebui sa faca plangere penala la procurorul militar impotriva comandantului/comandantilor CCA din 1997-2003. Termenele de prescriere sunt mult mai lungi sau chiar inexistente pentru infractiunile din domeniul militar iar becali si Paunescu pot fi incadrati apoi la complicitate, favorizare etc.
Becali are dreptate,armata s a trezit dp 12 ani ca vrea sa faca fotbal. Timp de 12 ani unde a fost Talpan,in Kosovo?Acest proces nu face bine imaginii armatei,plus ca se vede clar ca nu fac 2 bani de cand au castigat numele si stema.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.