Alte știri din fotbal
„Nu știu dacă îl mai titularizează Gâlcă” » Detalii de culise din Giulești, după scandalul izbucnit în jurul lui Dobre: „Și-a cerut scuze”
0
Adrian Mutu și Victor Angelescu, dialog interesant în direct: „Rapid nu poate lua titlul și îți spun de ce”
1
Președintele Nicușor Dan a dezvăluit de ce nu a mers la catafalcul lui Mircea Lucescu
4
A semnat Jovo Lukic! S-au mișcat repede, în fața interesului lui Beșiktaș
3
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
De cand asteptam momentul asta... Urmeaza ASA si pot sa dorm linistit :))
Se stie demult ca Nicolae vrea sa termine cu toate afacerile inclusiv fotbalul!De ce va mirati ???? Astra o sa dispara precum Uriziceni .
de unde tot scoateti aceste stiri ,la voi presupusul e realitate,alibec semneaza cu steaua, astra se desfiinteaza,de la dinamo pleaca jucatori la steaua,de asta nu avem fotbal in tara pentru ca sustineti cauza unei echipe care castiga meciurile cum le castiga prin influenta si bani se vede de la o posta meciurile stelei doar poate si *** nu e nimic rau dar sustinand acesti masacarici si voi faceti colateral rau fotbalului romanesc treziti va ca nu peste mult timp ne vom bate pentru o calificare cu echipe din andorra spectatori or sa fie in tribune numai lupi singuratici,nu fiti urmasa prosportului numai ridicati in slavi o echipa fara viitor si pusa numai pe furat ca si conducatorul lor ! R espect pentru Romania !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca a greșit Negoita sa il bage si pe el la facultate, ce el este scutit de lege sau are 2 perechi de .***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca marele patron *** toti banii din club cum vrea sa se autofinanteze?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai au fost vreo sapte ca G Becali: cei doi Nicolae, Pazskany, M Iancu, Copos, Penescu , Mititelul, Porumboiul, Borce si ai lui, Sechelariu....deja sunt 10 si fotbal tot nu am avut. Ceva cooperativa, ceva din Nasul, multa maculatura pe post de presa- noroc ca a devenit virtuala, altfel importam lemn din Amazonia; dar fotbal, tot la altii, ca pe vremuri .....doar motivele sunt difetite.....
Normal ca's prea multe, cred ca si 12 ar fi multe in conditiile in care cele mai multe cluburi se tin in viata doar pentru banii de la televiziuni. Sa-l bage si pe Negoita la puscarie si o sa ramina Liga Becali.
eh, trebuie să vezi partea pozitivă...cu ciobanul sau niculae la pușcătărie, echipele au câștigat campionatul...tind să cred că negoiță o face intenționat...:)))
ca intotdeauna vezi lucrurile in esenta, drept pentru care te felicit si iti port respect. asa este, si eu am scris despre aceasta chestiune esentiala, chiar pe acest topic. dar ce am spus acum am mai spus cand si cand in ultimii 10 ani de cand mai scriu pe aici. cei care au fost pe atunci, probabil isi mai amintesc discutiile. nu sunt scenarii negre, sunt chestiuni de logica elementara. futbolul nu poate fi decat expresia societatii in care coexista. daca societatea respectiva este sanatoasa, puternica si in dezvoltare, atunci si futbolul ei, sportul in general, sunt aidoma, puternice si prospere. daca o societate este profund cancerigena, mafiota si primitiva, astfel va fi futbolul si sportul ei. mai degraba, nu vor fi, decat de forma. cum societatea romaneasca este in dezagregare masiva, nu poate fi decat logica disparitia elementelor de valoare, din orice segment al societatii in cauza, asadar, si din sport, si futbol, in particular. avem o dovada nu doar din futbol, unde anual dispar pe capete mari cluburi de traditie, foste multiple campioane, etc, dar sa vedem recent dovada suprema : Olimpiada de la Rio, 2016. unde sportul societatii romanesti a fost.... aidoma ei. nu folosesc nici o metafora in plus, as jigni marile performante sportive din Istoria acestei natii. numai bine, si inca o data: respect, domnule.
BRANDURI celebre CLINCENI MACIUCA STEFANESTI abia asteaptasa promovezein LIGA LU jino pe linga SIAJNA VOLUNTARI vor aparea alte *** ptr pariuri si blaturi de omenie
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.