Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Medicamente...medicamente...daca nici asa nu merge, ia-l si pe nebraska, ottobraun, ortega & com, si mergeti in baie...desfaceti o cutie de ziklon B ...si distractie placuta. poate asa scapam de voi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa ii faca oferta de 2 milioane pokemonului, de abia astept!
Becali arata inca o data ca e cel mai priceput patron din liga 1, chair asa oier prost cum este. Daca n-ar fi fost sabotajul mapn, Steaua era acum sus de tot, cu stadion, baza de pregatire si tot ce trebuie. Dar nu s-a putut, pentru ca unii nu vor sa existe in Romania ceva bun si performant. Bine ca avem echipe finantate de stat..
UI AM VREA NOI..:))))) DA ASTA E CA JJ.. STA LIPIT DE SINGURA LUI AFACERE PROFITABILA..CA DE ALTCEVA NU I IN STARE.. DOAR TAMPITI CRED CA DINAMO N A FACUT PROFIT DE CAND E SUB NEA.. POKEMON GO
am spus ce aveam de spus, intr-o singura opinie personala. asta pentru ca este multa isterie pe ceva normal. si altii vand jucatori, din est, pe sume de 2-3 ori mai mari. si nici ai lor nu sunt chiar superstaruri. chipciu eu cred ca era mai valoros si mai experimentat si mai sigur pe el, decat stanciu. dar si stanciu, deocamdata doar o promisiune, are calitati mari. depinde doar de el, asta e sansa lui. sa ii uram succes, e un jucator al nationalei, si asa una foarte saraca in valori autentice. ps final ; unii au asa impresia ca este posibil totul. eu le spun sa bea niste apa rece, nu orice este posibil, chiar si pentru bogati. de pilda, nu poti cumpara iubirea cu bani, nu poti cumpara viata cu bani. si nici onoarea. cineva a spus clar si raspicat : cata vreme sunt eu seful lui Dinamo nici un jucator sub contract cu Dinamo nu va ajunge in Ghencea (la Steaua, ma rog.) dixit all. la buna vedere si multa sanatate, tuturor.
da, el e pe plus demult datoria s-a recuperat-o de vreo 2 3 ani de cand cu vanzarile lui chiri , gardos si rusescu ...stiu ca nu poate scoate bani din societate cand vrea el, daca e e plius, fara justificare, tocmai de aia zic ca poate mai vin 3 4 jucatori, am avea nevoie ca avem lipsuri in aparare si in atac...tanase sincer nu imi place, e moale, sigur ca nu joaca nici pe postul sau dar cred ca aici a dat chix jeejee mai degraba il lua pe marin, ala da jucator. eu l-as lua si pe pleasca, cretu de la iasi si daca n-ar fi un pret prea mare, pe rotariu.
A zis Gigi ca daca pleaca Stanciu, da 2 mil de yerpuroi lui Negoita pentru Rotariu. I-a vandut el negoita pe aia doi pe cate 200 de mii bucata, cand o sa auda de 2 mil de euro, impacheteaza tot lotul lui Dinamo in bani ais si il da lui Gigi :) Eu personal de la voi l-as lua doar pe Bizon, atat, ca Rotariu sunt deja prea multi in echipa, dar ca Bizonul nici unul
Ba *** de ce nu lucrezi overtime? Faci si tu 5 euro in plus /wk .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. peste tot este doar Steaua si tu o tot arzi cu frustrarile tale de gradinita. in al doilea rand,nu 2-3 milioane a investit becali din banii aia ci peste 3 milioane(vezi tanase,boldrin si de amorim). iar in legatura cu astra. aia sunt in pragul desfiintarii. abia o sa mai reziste campionatul asta. nu mai puteau aia sa ii tina nici pe de amorim si nici pe boldrin. niculae a taiat finantarea celor de la astra si tu stii asta. cu aia 3-4 milioane cat au facut cei de la astra in europa sezonul asta,cu tot cu grupe(Steaua a facut banii aia numai din preliminarii),abia daca mai pot duce la bun sfarsit sezonul asta. repet,niculae nu mai investeste la astra. isi scoate banii bagati acuma si de la anu,o sa vezi astra desfiintata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca doar la mijloc jucatorii se calca in picioare intre ei.. in atac nu prea, pentru ca nici golubovici si nici tudorie nu au valoare sa joace la Steaua, iar tanase nu este varf.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.