Alte știri din fotbal
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
0
Nelu Varga intervine din Africa: „Am virat toți banii, nu ne jucăm!” + Ce se întâmplă cu postul lui Marius Bilașco
0
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Cum arată calculele calificării
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Echipa probabilă: modificări în toate compartimentele
1
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
e ca si cum Loveci i-ar fi luat pe atacantii stelei. o adevarata lovitura!!
e bine ca a venit un jucator din zona aceasta a Europei. in general jucatorii din bulgaria, serbia, croatia, cehia, polonia, ucraina etc ... sunt jucatori muncitori, care vin si dau ce au mai bun din ei pe teren. iar la Steaua cred ca au trecut deja vreo 4 ani de cand nu a mai fost cumparat un atacant care sa fi fost golgeter. bun venit si arata-ne ca esti valoros!
are ceva din arthuro...titular 5 etape...mort dupa
stiu k nu are legatura cu subiectu...dar vreau sa va zic...grupa d fotbal steaua 94 a castigat semifinala p tara d la suceava si va juca vineri la mogosoaia finala p tara...rog adminu acestui site sa dea un anuntz,cva dk s poate...sa mergem sa sustinem copii...merita...probabil vor aparea si stiri oficiale..multumesc dl admin..astept un anuntz cva...
Krum, ca ala din Harry Potter! Sa speram ca e la fel de bun la fotbal cum e Krum la quidditch (vajthat, lol). Krum! Krum!
BINE AI VENIT, RAU AI NIMERIT!!
BINE AI VENIT
Nu de putine ori ai incercat sau ti-ai dorit sa schimbi ceva in Romania. Cu singuranta te-ai revoltat in nenumarate randuri impotriva politicienilor, si ti-ai spus ca daca ai avea puterea, ai incerca sa schimbi ceva. Ei bine a venit momentul schimbarii, alturate comunitatii romanesti din eRepublik si rescrie vitorul. Romania are nevoie de tine pentru a creste. *** este cel mai mare simulator social construit vreo data.
Urziceniul si Brasovul au aratat ca se poate juca fotbal si fara "vedete de fitze" cred ca conteaza sa fie serios si sa`i fie util antrenorului in angrenajul echipei mai ales acum cand totul se rezuma la cheltuieli reduse,cred sincer ca cel mai bun transfer al Stelei este si va ramane Bergodi.
imi pare rau ca se bate cu kapetanos pe acelasi post, dar asta e. Sa speram ca va confirma. ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.