Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
*** ? ai imbatranit degeaba cu o pensie de plutonier
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti plictisitor deja halpine! Tot ce vine de la cefereii tai sau in cel mai rau caz de la Mures este lux, nemaipomenit, epo-cal! Daca era transferat Cojocaru de la cefere i-ai fi lins talpile.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@ brancusi: Daca asta e o gluma... e de plans. Daca e o afirmatie... e de plans.
De ce ar veni Mario la FCSB pentru un salariu mai mic?! Pentru a juca in C.L.?! Mario a jucat deja in C.L. si a obtinut performante imposibil de realizat cu FCSB! In plus, turcii nu-l vor imprumuta. Vor cel putin banii pe care i-au platit ei CFR-ului.
anul trecut nu ne-am calificat pentru ca ne-a lucrat uefa bagandu-ne pe gat o echipa ce era cap de serie cu 2 ore inainte de tragerea la sorti. cine naiba s-a asteptat la asa ceva? te-ai uitat pe posibili adversari din playoff ai stelei si oricine isi dadea seama ca nu mai aveai nevoie de transferuri. dar uefa ne-a tzapuit in ultima secunda si noi nu am mai apucat sa reactionam.
Cojocaru este talentat...dar nu inspira absolut deloc siguranta. Trebuie neaparat un portar cu experienta. Inca ceva...varianta digitala a gsp...o minciuna. Cum poti confirma o adresa de email cand nu primesti email pe aceea adresa
E adevarat ca insistenta cu Cojocaru implica asumarea de riscuri,dar e un portar cu mai multe calitati decat Tatarusanu sau Arlauskis.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.