Alte știri din fotbal
Raul Rusescu anticipează un dezastru la baraje: „Retrogradează!”
0
Victor Pițurcă a numit favorita înainte de Dinamo - FCSB: „Păcat că acest joc e umbrit”
0
Între timp, în România » Și-au demolat tribuna, cu 3 zile înaintea barajului de promovare
0
Interes uriaș pentru primul meci al lui Gheorghe Hagi în București » S-au vândut peste jumătate din bilete
0
Știri din fotbal internațional
Discuții avansate între Inter și Liverpool pentru transferul mijlocașului din Premier League
0
Vinicius, fără ocolișuri despre relația cu Mbappe: „Nu reușim” + A numit 5 favorite la CM 2026
0
Ședință importantă azi la club: Dan Șucu decide viitorul antrenorului
0
În ciuda retrogradării în Championship, Nuno Espirito Santo rămâne la West Ham
0
Lifestyle
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
1
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
2
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Medicament experimental contra obezității cu rezultate spectaculoase, dar ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Nu fi rautacios, ca nu e vorba de un ghiveci de flori, e vorba de ghiveci cu legume, ceea ce este un pas inainte fata de supa de la Rin :))
Cica la Mutu ca merge Miriuta merge "sa-i salute pe baieti inainte de meci", adica merge sa le spuna cum sa invinga echipa pe care el a format-o si a pregatit-o pana ieri. Echipa careia ii cunoaste punctele slabe. Dezgustator. Urat. Tipic Dinamo.
O,nu!Asta nu e o surpriza.Surpriza era daca nu nu mai era buna de impachetat peste
daca se razgandeste Dinamo si nu-l mai ia pe miriuta o sa rad si cu fundu'. Poate vor sa aduca si ei un antrenor serios, ca au de unde alege: Multescu, Claudiu Niculescu, variante de antrenor strain.
intr-adevar, marimea proportiilor depaseste chiar si surpriza in sine.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Surpriza de proportii consta in faptul ca aceasta hartie este in continuare buna pentru impachetat peste.
Mai bine puneau un ghiveci pe banca
un lucru e cert, cand vedeti articole scrise cu titluri bombastice de apostol si vranceanu, sa aveti rezerve in ceea ce priveste continutul lor...toate articolele lor se bazeaza pe ....surse gsp...:) cele mai tari sunt acelea in care ne povestesc cand se intalnesc doua persoane la un restaurant si ei ne spun ...din sursele gsp am aflat ce au discutat :) care surse ba ? frapierele ? :)
am intrat repede sa vad surpriza, binenteles , stiam ca e un FAS :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.