Alte știri din fotbal
Ioan Andone a intrat în direct după FCSB - Dinamo și a identificat ce trebuie să se întâmple în iarnă: „Le lipsește”
0
Nu doar Olaru va fi amendat! Gigi Becali anunță: „Îi dau maxim cât vom putea! Debandadă!”
0
Pe cale să fie amendat, Darius Olaru o aruncă pe arbitru: „Cam sensibil! Poate-i dau lui jumătate”
0
Eddy Gnahore: „Am sentimente mixte” » Caragea: „Asta ne-a lipsit”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
In romana se spune minister
Dacă te "refere" la Steaua (aia adevărată), atunci trebuie să-i aduci, inevitabil, în discuție și pe Ana Pauker, Dumitru-Petrescu-Grivița, Walter Roman, Emil Bodnăraș, etc. A, și să-i aprinzi o lumânare (sau mai multe) lui Mociorniță - patronul echipei desființate de către bolșevicii enumerați mai sus.
CSA e unitate militara, cu indicativ. Tine de Ministerul Apararii adica de Department of Defence :))) Lamurit?
Roboțel de care departament tine ori a ținut CSA?
nu are nici o sansa. faptul ca FCSB nu este de cativa ani Steaua nu o impiedica sa ramana in europa. FCSB si-a castigat locul acolo prin pozitia in clasament nu prin numele pe care il are sau nu il are.
de fapt club departamental inseamna ca tu esti dus cu pluta. club departamental se refera la cluburile care sunt arondate unei institutii a statului cum este CSA. Real Madrid nu este sub nici o forma departamental.
De exemplu DNA... dar acesta tine de PG
Expresia echipe departamentale a fost inventata de presa de la noi si nu are nicio legatura cu ce spui tu.
gicab.... corect, Liga 1 nu este o competitie europeana, dar este afiliata la UEFA. in fine, oricum este bataie de joc la adresa noastra, a tuturor celor care suntem pasionati de Fotbal ( indiferent cu ce echipa tinem) vezi Rapid..Steaua..Craiova..poate si Dinamo o sa intre in hora asta cu palmares nume etc.
In mare parte ai dreptate cu departamentul... dar unde scrie ori a scris cândva ca CSA tine de vreun departament... la noi departamentul e ceva subordonat guvernului...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.