Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Noi am castigat aseara!
No way!:)))
Dacă eram Randoom eram gingasul FîCîSîBî-ist? Dispari de aici, cocalarule gigist. Azi va apropiați la 9 pct de CFR Cluj și la 6 de Craiova.
Sper sa apari diseara si sa spui ca am castigat pe bune!:) Fara alte scuze penibile!
Incredibil cum te dai de gol că ești clona mea. Cred că treci prin cele mai inumane umilințe, dar nici chiar așa...
Nu mai stiti ce sa inventati!:) Dupa ce a iesit din puscarie nu erau cu ochii pe el? Vai de capul vostru...
Forza Steaua! Doar magica Steaua este singura echipă de pe Terra care poate promova anul acesta în Liga a 3-a din România. Însă nu este singura echipă care va aduce falimentul peste clona ciobănească FC FCSB. Acolo contribuie considerabil și CFR Cluj.
ANTISTELISTULE fără familie care stai toată ziua pe GSP, tu realizezi că nu o să poți scăpa niciodată de coșmarul tău Steaua București? Exact! Steaua București e cea care va aduce falimentul peste clona ciobănească FC FCSB. E inevitabil!
Gata ma, dispari de aici! Stie toata lumea ca esti *** dinamovist, retrogradare usoara va dorim!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricum nu avem ce vedea ! Nivelul jucători dar mai ales al antrenorilor e jalnic .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.