Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Ce sa stie el..... :)))))
Tot aud prostia asta de vreo cativa ani...si degeaba. In insolventa intri cand nu-ti mai poti plati datoriile, iar FCSB NU are datorii...clar ?
viseaza a,,n,, oara iti spun SA VISEZI E GRATIS!! 007 urmeaza 009
FC FCSB e terminată. Dacă ratați grupare EL intrați în insolvență.
Tu traiesti sau mai bine zis voi traiti cu impresia ca oricine merge la fcsb este terminat ca fotbalist........gresit asta depinde de caracterul fiecarui om vezi Budescu(in cot il durea ca zicea gg sa nu mai bata conerele)
Oprea si cu Ciordanescu , cat au muls astia la Jiji ca sa-i lase Steaua gratis !!!
Si daca era semnat te-ar fi satisfacut cumva ? Ai fi gasit alta poezie de spus. Cert e, ca FCSB cheltuieste 2 mil intr-un an slab...adica jumatate din echipa dinamo.
Gigi cumpără fără logică, noutățile din lot nu întăresc echipa ci, dimpotrivă ! Nu și-a luat fundași ci mijlocași, chiar dacă acolo e inflație. CFR nu cumpără jucători, arbitrii știu de ce. Iar CSU cumpără pentru completarea lotului pe care se străduiesc să-l subțieze !
Disperați că nici liberii de contract nu mai aleg FC FCSB, ambalatorii de pește au băgat un elogiu la adresa stăpânului lor: vai Doamne, e mai bine la FC FCSB. Gigi plătește mai bine. :)) Poate... dar cu ce preț pt cariera jucatorilor? Hai mai băga un pește aici!
Nea Gigi e om bun , baga bani si *** de la cfr iau la greu!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.