Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
2
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
2
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
PSG și Luis Enrique încep negocierile » Se pregătește prelungirea contractului
0
Ce se întâmplă cu fanii lui PAOK care au supraviețuit tragediei din România » Decizia luată de medicii greci
0
„Lovitură în stomac!” » Ce a găsit un șofer grec la locul accidentului fanilor lui PAOK
0
Roșu stop: schimbare importantă în Serie A! » Decizia anunțată de Liga italiană pentru etapa din week-end
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
De ce m-ai facut habotnic zilele trecute?! Fiule, voi la Viena nu aveti biserici? Vă rugați doar la zeul ban si semizeii wiener schnitzel si alpen strudel?:))
Păcat , totul se duce de râpă așa cum sistematic se intâmplă de câtiva ani buni . Dispar marile , adevaratele derby-uri , dispare adevarăta rivalitate . Era o traditie rivalitatea asta , in lipsa ei se duce si interesul . Păcat .
e o minciuna vrea sa plece in strainatate sa saturat de mizerie stiri ptr fraieri
si, ma rog, unde o sa joace aia la Steaua?
la fel ca si in cazul rapidului (dar si al sportului studentesc, progresului, steagului rosu brasov, petrolului, fc arges, fc bacau, u cluj) lumea o sa realizeze ce s-a pierdut cand dinamo n-o sa mai fie. sau o sa se zbata ceva prin ligile din spatele blocurilor. pe de alta parte (desi supararea e prea mare), parca iti vine sa-i intrebi pe aia care cereau plecarea lui negoita: "sunteti fericiti?"
"Doar Dinamo"
Sa-i fie tarana usoara - doar dinamo bucuresti !
Mor eu înainte. Am ca backup Liverpool iar pe plan intern mă duc la înot sincron:))
Ce legatura are fcsb cu faptul ca o sa plangeti dupa negoita? Normal ca o sa treaca si asta. O sa treaca in uitare. De Bucsaru ai auzit? si el a facut la fel, a vandut tot ce a putut, in principal lui Becali.
Daca Danciu a zis ca nu ajunge la Steaua,atunci sigur se transfera la Fcsb.Sincer îmi pare puțin rau ca se dezmembrează Dinamo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.